Dünyanın en çok kazanan liderleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu SahibiHer biri dünyanın kaderine yön veren gelişmiş ve çok nüfuslu ülkelerin devlet başkanları ne kadar kazanıyor dersiniz? İşte Abdullah Gül'den Obama, Merkel , Brown, Sarkozy, Aso'ya dünya liderlerinin maaşları
Yapılan bir araştırmaya göre, dünyanın en çok kazanan siyasi lideri 2.47 milyon ABD Doları’nı bulan maaşı ile Singapur Başbakanı Lee Hsien Loong.. Dünyanın en çok kazanan liderler listesinde, Singapur Başbakanını, yıllık 516 bin dolarlık maaşla yine bir Uzakdoğu ülkesi olan Hong Kong’un Devlet Başkanı Donald Tsang Yum-Kuen izliyor.
Dünyanın en büyük ekonomisi ABD’nin Başkanı Barack Obama ise bu listede ancak üçüncü sırada kendine yer buluyor. Obama’nın yıllık maaşının 400 bin dolar olduğu belirtiliyor. Listede kimler mi var?
Singapur Başbakanı Lee Hsien Loong, Hong Kong Başbakanı Donald Tsang, ABD Başkanı Baracak Obama, İrlanda Başbakanı Brian Cowen, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İngiltere Başbakanı Gordon Brown, Kanada Devlet Başkanı Stephen Harper, Japonya Dışişleri Bakanı Taro Aso, Avustralya Başbakanı Kevin Rudd ve Türkiye Cumhurbaşkanı Abdullah Gül...
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
paraya bak be 2.47 milyoooon.:agla
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Selim Baltaci
Cevap
0
Görüntüleme
165
Selim Baltaci
TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
313
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
1
Görüntüleme
320
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
355
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt