'Dünyaca ünlü golcü alacağız'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
delrico

delrico

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
'Dünyaca ünlü golcü alacağız'
[SIZE=+0][/SIZE]Yıldırım Demirören, Siyah-Beyazlı camiaya seslendi.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, gündemdeki konuları değerlendirdi, Siyah-Beyazlı camiaya ve taraftarlara önemli mesajlar verdi. Golcü transferi hakkındaki soru işaretlerini silen Başkan, “Temaslarımız devam ediyor, yönetici arkadaşlarımız emek veriyor. Dünyaca ünlü bir santrfor alıp, transferi noktalayacağız. Taraftarlarımıza hep söylediğim bir sözü hatırlatayım: Beşiktaş’ta transfer bitmez... Ayrıca bize gelen teklifler de olabilir. Bu çerçevede önerileri değerlendirebiliriz” diye konuştu.
‘İki hedefim kaldı’
Teknik direktör Tayfur Havutçu’ya da çok güvendiğinin altını çizen Demirören, “Ancak bizim verdiğimiz destek yetmez. Bu işin üç ayağı vardır. Yönetim, camia ve medya... Beşiktaş’ta birlik sağlanırsa, Tayfur Havutçu bizi başarıya taşıyacaktır. Bu yüzden elele verip, mücadele etmeliyiz. Bu sene özellikle Avrupa’da takımdan çok şey bekliyorum. Ligde de zirvede olacağımıza inanıyorum” yorumunu yaptı. Beşiktaş Başkanı olarak birçok hedefini gerçekleştirdiğini belirten Demirören, “İki hayalim var. Biri Yeni İnönü Stadı, diğeri de Avrupa’da şampiyonluk... Stat konusunda önemli adımlar attık. Seçim sonrasında bu konunun netlik kazanacağına inancım tam. Yeni stadımız yapılırken maçlarımızı TT Arena’da oynamak isteriz. En azından derbileri ve Avrupa maçlarını Aslantepe’de oynamayı planlıyoruz. Geri kalan maçlara Anadolu’nun çeşitli kentlerinde çıkabiliriz. Ancak TFF’nin ‘Her takım maçlarını oynayacağı iki stat belirlemelidir’ şeklinde bir kararı bulunuyor. Stat işimiz şekillensin, bu konuya eğileceğiz” dedi.

arslansem

arslansem

Üye
Mesele ünlü futbolcu değil mesele başarı kardeş :ehe

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
başarının yolu futbolcudan geçer kardeş :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...