Aksiyon Dungeon Hunter2+ultimate Save

onurw58

Üye
arşiv gibi adamsın

Tepkiler: Yusuf0111_Oğuzhan

Jan

Üye
Ben istiyorum yusuf kardeşim evet oynuyorum hala

Jan

Üye
Valla bana kalsa hepsini istiyorum . Arşivimede koyarım sonra lazım oluyor . Pc de dursun

Konu Sahibi
bence direk tüm paketi at sonra gelen kişiler seni bulamayabilirler bide bu saveleri yaptıktan sonra o karakter ile en baştan oyuna başlamak mümkünmü???
Sen bana 1 lvlik adam at ben sana tum skilerri 20 yapayim.(kullanamadıklarin dahil) + 16m para basayim 1 lvde. Full gidersin.d

.
Valla bana kalsa hepsini istiyorum . Arşivimede koyarım sonra lazım oluyor . Pc de dursun

Bunu indir yapamadigin olursa yaz hallediyim.d

Tepkiler: Jan

Jan

Üye
Eyvallah kardeşim hemen deniyorum
Sağol yusuf.. X plore yalan oldu giremiyorum teli kapadım açtım olmadı, sildim yükledim yine giremiyorum . Ne yapmam lazım ?

Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim hemen deniyorum
Sağol yusuf.. X plore yalan oldu giremiyorum teli kapadım açtım olmadı, sildim yükledim yine giremiyorum . Ne yapmam lazım ?
Başka bir dosya yoneticisi dene xplore hariç. Yada dosya gosterme patch vardi onu yukle rom patcher icin

Jan

Üye
İsmi cismi yok mu bitane mi bu patch ?
Başka sürüm xplore yükledim o halloldu da bak şimdi dh2save.zip içinde sis dosyaları var ya onları yüklerken uygulama telefonla uyumlu değil diyor acaba ondan mı olmuyor ?

onurw58

Üye
Sen bana 1 lvlik adam at ben sana tum skilerri 20 yapayim.(kullanamadıklarin dahil) + 16m para basayim 1 lvde. fu ll gidersin.d

.

Bunu indir yapamadigin olursa yaz hallediyim.d
kardeş çok teşekkürler ama 1lvllik adam savesini nasıl bulacam?

Konu Sahibi
kardeş çok teşekkürler ama 1lvllik adam savesini nasıl bulacam?
Yeni bi oyun başlat o karakterin savesini al
İsmi cismi yok mu bitane mi bu patch ?
Başka sürüm xplore yükledim o halloldu da bak şimdi dh2save.zip içinde sis dosyaları var ya onları yüklerken uygulama telefonla uyumlu değil diyor acaba ondan mı olmuyor ?
Sisler olmuyosa direk. Save dosyalarini kopyala

Jan

Üye
Eet ben

Tepkiler: BozKurt0102

Dark_65

Üye

yusuf şu karakterin
savesi varsa atabilir misin

Son düzenleme:
Tepkiler: Jan

Jan