Dün Gece Başımdan Geçen İlginç Yolculuk...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dün Gece Başımdan Geçen İlginç Yolculuk...
Arkadaşlar Hepinize Günaydın;

Hepinize Öncelikle İyi Bayramlar demek istiyorum baya geç oldu ama mazur görün şehir dışındaydım... :oke:

Neyse arkadaşlar dün gece saat 23.00'da Karabükten İstanbul'a dönmeyi planlıyordum..Pazartesi günü Safran Turizm'den 5 Kasım 23.00 Aracına bilet aldım(öyle sanıyordum)... Dün gece tabi tüm hazırlıklarımı yaptım ve terminale geldim. 3 numaralı koltuğu oturdum araç hareket etmek üzereydi birisi geldi ve burası benim yerim dedi.. Ben dedim hayır benim işte host geldi o arada biletlerimizi istedi çıkarttık baktı herşey aynıydı 3 numara 23.00 vs ama benim bilette farklı olan bişey vardı tarihi 6 kasım yazmışlardı yani bu gece 23 arabasına bilet kesmişler.. Ben cumartesi istemiştim fakat pazara bilet kesilmiş.. Ben şok oldum hostum bana dediği araçta yer yok mecburen ineceksiniz.. Eşyalarımı aldım tabi bu arada aracın içinde 3-4 kendini bilmiş bu ne sorumsuzluktur falan laflar ettiler sabır dedim ve indim arabadan..

Firma yetkilileri geldi dediler ne oldu o anda baktılar bilet 6 kasımaydı.. Bu arada araç hareket etti ve gitti.. Ben kaldım terminalde. Dediler siz yarın gece gideceksiniz bende dedim bu beni ilgilendirmez kesen arkadaşın sorumsuzluğu yüzünden burada kalamam dedim ve beni bu gece göndereceksniz kesinlikle dedim adamlar yeni çözümler üretmeye çalışıyorlar..

İşte bana yarın sabah 07 veya 09'da gidin diyor kesinlikle olmaz dedim gece 24 ve 01 araçlarında da yer yok dedi maalesef yrın gece 23'de gideceksiniz.. Ben sesimi yükselttim artık dedim beni bu gece göndereceksiniz sabah istanbulda olacam nasıl olursa olsun dedim...

Ve o arada dediler bana az önce giden arabayla gider misin ama arabada yer yok bende düşündüm en mantıklısı bu dedim ve ok dedim.. Otobüsü aradılar ve durdurdular beni taksi ile yolladılar otobüse yetiştim yaklaşık 15-20 dk bi yolculuktan sonra.. Az önce indiğim otobüse bindim fakat bu sefer ayakta olarak...

Boluya kadar yaklaşık 200 km ayakta ve arada yolculuk yaptım daha sonrasında en arka koltuk boşaldı ve oraya oturdum..

İşte böyle acayip bir yolculuk sonucunda sabah 04.40'ta istanbula indim.. Felaket derecede bacaklarım ağrıyor... :vur:

Haberci

Haberci

Üye
Aramıza tekrar Hoşgeldin :) Tek parça halinde gelmen sevindirici ama ayakta yolculğun için üzüldüm.O da dinlenince geçer.Ne demiş atalarımız..Akılsız başın cezasını ayaklar çeker miş :) Geçmiş olsun.... :) MaXiCeP aşkı diye buna derler işte bir gün daha önce istanbula gelmek ve sitedeki görevini ifa etmek takdire şayan bir hareket ... :) Seni tekrar aramızda görmek güzel...Tekrar hoşgeldin :artı:

metintekin

Üye
Baya zorlu bi yolculuk geçirmişin.Ne salak otobüs şirketleri war yahuu. Ben bişeyi merak ettim,senin otobüse kadarki taksi paranı kim werdi?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tabiki onlar verdi... Terminalin taksi durağı olduğu için dönüşte firmadan alacaktı parasını...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abooowwww o kadar yol ayakta gitmişin be dostum çok yorucu olmuştur :(

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
200km ayakta gidilirmi bee yazıK olmuş van :) ßu otoßüs Şirketinin adı Neydi Sakın Metro Turizm deme bi kerede Benim başıma qeLmişti.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Safran Turizm'di.. Safranbolu ile alakalı bir şirket...

Metro'da pek farklı değil giderken araçlarında çantamı unuttum çanta uçtu.. :off:

metintekin

Üye
Metro çok kötü bencede.Bence en güzeli Nilüfer turizm.Yazın yolculukta dondurma bile dağıttılar :)

MagNum

MagNum

Üye
vallaha yawss 200km yol ayakta gidilirmi.. karabük ankara zaten350 km fln:D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben İstanbula geliyordum ama yaklaşık 400 km.. ;)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bende metro turizmLe giderken oturduğum yerin kliması bozuktu ve yol boyunca üzerime su aktı adamlar poşet felan geçirdi ama nafile otobüsten inince banyo yapmış gibi oldum bi dahada binmedim Metro'ya

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yaz tatili olsa dönüşü takmamda malum yarın okul var bi şekilde dönmem gerekiyordu istanbula.. :vur:

aTTra

Üye
Ayakta gidilir mi yaw onca yolu.. :) Neyse tekrar seni aramızda görmek güzel.. Hoşgeldin..

ibonline

ibonline

Üye
cok gecmiş olsun van
aramıza gelmen sevindirici

swedeniz

swedeniz

Üye
geçniş olsun Türkiye böyle bir yer işte kabullenmek lağzım :wacko:

hasisa

hasisa

Üye
geçmiş olsun kardeş

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun.. Hoş geldin.

msw

msw

Üye
Sen döndün ben gidiyorum....hoşgeldin ... görüşürüz...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar..

Görüşürüz msw.. :iyi:

cllgr

cllgr

Üye
gecmiş olsun van o yolu bilirim geredeye kadar berbatda bi yoldur ayakdada hiç cekilmez.baskalarına güvenmemek lazım bileti kontrol etmek gerekli sonra sorumluluk almıyorlar.en cokda bayramlarda oluyor bu tip hadiseler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...