Dün (29.09.2009) Avea Kullanıcıları Şok Geçirdi!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sethaa

sethaa

Üye
    Konu Sahibi
Dün (29.09.2009) Avea Kullanıcıları Şok Geçirdi!!
Dün tüm gün (İZMİR) Avea operatöründen kaynaklanan bir takım sorunlar nedeni ile kullanıcılar birbirlerine ulaşamadılar. Aranan numaralar başka numaralara düşerek insanlar istedikleri numaralara ulaşamadılar.

Müşteri hizmetlerinden yeterli bilgi alamayan Avea kullanıcıları ise isyan etti. Gökhan Korkmaz (35- Reklamcı) adlı avea kullanıcısı '' Gün içinde tüm görüşmelerim iptal oldu. İnsanlar bu sorundan dolayı tanımadıları halde birbirlerine kötü laflar ettiler. Stres dolu birgün geçirdim. Yolda aracım arıza yaptı ve 2 saat süre ile kimseye ulaşamadım. Dava açmayı bile düşünüyorum'' diye konuştu.

Gece de devam eden sorun, Avea kullanıcılarını isyan ettirmeye devam etti.

ArslanArif

ArslanArif

Üye
Aveanın huyu ben bu operatörden hiçbir şey anlamıyorum

paradox1026

paradox1026

Üye
eskişehir ve balıkesir de bunu daha önce yaşamıştım

35cihan35

35cihan35

Üye
Millet karısını arıyo adam çıkıyo hatadan aldatılma gibi şeyler düşünülüyo bundan kim sorumlu

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Çok garip ve bir o kadar da tehlikeli bir durum. Avea'nın bu kadar ileri gideceğini hiç tahmin etmiyordum. Yakında batma belirtileri başlar.

paradox1026

paradox1026

Üye
biz avea kullanmaya devam ettikçe batmaz!

desperado111

desperado111

Üye
Millet karısını arıyo adam çıkıyo hatadan aldatılma gibi şeyler düşünülüyo bundan kim sorumlu

:) gülüyorum ama gerçekten can sıkıcı bir durum,şaka gibi valla.dün kimbilir ne kavgalar çıktı,ne büyük tartışmlar yaşandı,düşünmek bile istemiyorum.

rollercoaster

rollercoaster

Üye
bu kadar çok şikayetçiyseniz turkcell kullanın bence çok uygun diycem ama çevrenizdekiler başka hat kullanıyorsa sizde daha ucuza konuşmak için mecburen katlanmak zorunda kalıyor olabilirsiniz
ben 150 yüklüyorum 50 kontör bedava geliyor.çevremdekilerin %98 i türkcelli olduğundan bu bedava kontörle 10000 sms(35 kontör),2 saat ev,iş bedava(25 kontör) paketlerini alıyorum.ayrıca 150 yükleyincede turkcellilere 3 saat bedava.aylık 140 kontör cebimde kalıyor...ama tabii bu çevresindekilerin çoğu turkcell kullananlar için büyük avantaj...9 yıldır bir defa olsun hattın çekmemesi,karışması,gereksiz kontör düşmesi yaşamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt