Dumpster Image & Video Restore Premium v2.0.224.2060

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Dumpster Image & Video Restore Premium v2.0.224.2060

Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir

Cep telefonuzdan sizin veya bir başka kişi tarafından silinen resim, video, ses, belge veya diğer dosyaların bir geri dönüşüm kutusunda depolanmasını ister misiniz?

sildiğinize pişman olduğunuz bir dosyayı sonradan bu uygulama içine girerek kurtarabilir ve kullanabilirsiniz.

Uygulamanın yukarda saydığım belge kurtarma özellikleri yanında aynı zamanda şifreleme özelliği de olduğundan her kafasına esen bu uygulamaya giremez. Siz bu uygulamaya bir şifre belirleyin ve artık sizden başka kimse kurcalamasın. (uygulamaya şifre koymak için programı açtıktan sonra "lockscreen" seçeneğini aktif edin)
* Uygulama, Türkçe dil desteği vermektedir.

Yenilikler
The all-new Dumpster Cloud Premium!!

Test edilen modeller:
Samsung Galaxy S4 GT-I9505 (Sorunsuz çalışıyor.)

Boyut: 9.4 MB

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
konuya açıklama yazmayı unuttunmu yoksa bilerekmi yazmadın ? ön izleme yeterli gibisinden :)

Sanırım unutmuşum. açıklamayı ekledim. Bilerek yapmam öyle. Hatırlatman için ayrıca sağol.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cm12 de çalışmadı.
Programda sorun yokmuş yukledıgım bır xposed modulu cıhazın anasını ağlatmış bende dıyorum telefona ne oluyor boyle :)
Uygulama sorunsuz çalışıyor :)

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Cm12 de çalışmadı.
Programda sorun yokmuş yukledıgım bır xposed modulu cıhazın anasını ağlatmış bende dıyorum telefona ne oluyor boyle :)
Uygulama sorunsuz çalışıyor :)

bilgilendirme için sağol usta. bende şu anda sorunsuz kullanıyorum. şu anda sanırım en sorunsuz ve güzel çalışan bu sürüm. en azından benim telefonda öyledir.

• Beğen
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Teşekkürler hocam. Şunu belirtmek isterim; cihazı sömürüyor bilmenizi isterim yüklemeden önce.

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamanın yeni sürümü eklendi, konu güncellendi.

Üst Alt