Dropbox Transfer herkes için kullanıma sunuldu


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Screenshot_2019-11-06 Dropbox Transfer now available to all users.png

Dropbox Transfer dosya gönderme hizmeti herkes için kullanıma sunuldu. Dropbox Transfer ile 100 GB'a kadar dosya göndermek mümkün.

Firefox Send ile benzerlik taşıyan Dropbox Transfer'in farkı Dropbox üyeliği istemesi olarak karşımıza çıkıyor.

Ücretsiz Dropbox üyeleri en fazla 100 MB, Plus ve Business Standard üyeleri 2 GB, Professional, Business Advanced, Enterprise, veya Education üyeleri ise 100 GB'a kadar dosya transferi yapabilecek.

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Firefox şartsız 1 gb veriyorken, kim ne yapsın 100 mb sınırlı... peeeh :)
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt