Driver Yukleme Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

sersemlet95

sersemlet95

Üye
    Konu Sahibi
Driver Yukleme Problemi
Merhaba arkadaslar bende Gigabyte GV-R105256DP2-RH modelli bir grafik karti var. ATI X1050 grafik karti tabanli. Sitesinden ve bircok siteden driver indirdim kurmaya calisirken uygun donanim bulunamadi gibi bi yazi gordum. Bu yazidan sonra driver kurulumundan cikiliyor. Aygit yoneticisinden elle tanitmayi denedim fakat Baslat>Calistir>dxdiag dan baktigimda ekran karti modelim yine yazmadi yani driver yuklenmedi. Ayni sorunu alan veya bu konudan anlayan arkadaslar lutfen yardimci olun.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
eski sürüm driver denemen gerekiyor. çok eski olan X serisi ile yeni driverlerın bir sorunu var ama bende bilmiyorum.
slim driver free uygun driverı bulup yükler deneyebilirsinz :)

sersemlet95

sersemlet95

Üye
    Konu Sahibi
Lumiere tesekkurler. Fakat su anda masaustu pc min oldugu yerde internet yok. Ama eski driver bulmayi deneyecegim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
benim masaüstü pc'de de aynı sorun var 19 lcd ekranda 1024x768 takılıyorum atinin sitesindende indirdim kuruyorum olmuyor :hmmm

sersemlet95

sersemlet95

Üye
    Konu Sahibi
Cozdum sorunu. Arayip tarayip driverinizin oldugu setupu bulacaksiniz. Sonra c:/ati/ konumuna cikartiyor dosyalari. Sonra aygit yoneticisinden vga falan yazani elle kuruyoruz. Bulmasi zor ama neyse.

Üst Alt