Dreambox Server - CCCam Server - Bütün Kanallar Şifresiz


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdelta

Üye
    Konu Sahibi
CC CAM SERVERİMİZ TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SERVERİDİR. SUNUCU TÜM UYDULARDA TOPLAM 2000 İN ÜZERİNDE KANAL AÇMAKTADIR.CC cam SİSTEMLİ ÇALIŞAN TÜM CİHAZLARDA ÇALIŞIR. ( HDBOX 10000 PLUS,REELBOX AVANTGARDE, DREAMBOX TÜM MODELLERİ, VU+DUO, HDBOX 800 PVR, 7700 PVR, 700 S, ATLANTA 500S, ATLANTA 500 HD, BAFF 2000 HD, BAFF 1000 HD vs )HOTBİRD UYDUSU :


ASTRA UYDUSU :


THOR UYDUSU :


HELLAS UYDUSU :


SİRUS UYDUSU :


NİLSAT UYDUSU:


EUTELSAT W2 16 UYDUSU :


BADR UYDUSU :

+ DİĞER UYDULARDA DA DEĞİŞİK PAKET


AÇILMAKTADIR.
TOPLAM 60 HD KANAL 2000 ÜZERİ SD KANALKESİNTİSİZ - DONMASIZ - SÜREKLİ ONLİNE20 LOCAL KART İLE TÜRKİYE 'NİN EN GÜÇLÜ TEK SUNUCUSUDUR

SUNUCULARIMIZ SON SİSTEM RACK TİPİ UBUNTU , CENTOS , DEBİAN VE ELEKTRİK KESİNTİSİNE KARŞI UPS SİSTEMİ İLE DESTEKLENMEKTEDİR. 7/24 ONLİNE DİR.

FİYATLAR6 Aylık CCcam: 120 TL
12 Aylık CCcam: 180 TLİLETİŞİM : [email protected]
 

BayBilgin

Üye
Bu arkadaştan alışveriş yapan oldu mu hiç?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt