Dr.WEB CureIt! Antivirüs 3 Aylık Deneme Sürümü Kampanyası


PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
İşinde şaşırtıcı derecede güçlü olan, kullanımı basit ve güvenilir bir zararlı yazılım temizleme yardımcı programıdır.
Virüsleri, reklam yazılımlarını, casus yazılımları ve saldırıları ortadan kaldırmak için isteğe bağlı taramaları gerçekleştirmek üzere tasarlanan bu yardımcı program, 24 saat bilgisayar korumasını sağlamaz.
Bunun yerine, OS istikrarı sorunlarına yol açacak bir yazılım çakışması olmayacağı için, e-tehditlere karşı başka bir av ürününün gerçek zamanlı koruyucusu ile eşleştirilerek, bunun yerine ikincil bir kalkan olarak çalışabilir.

Yani kısacası Dr.WEB CureIt! güçlü bir virüs kütüphanesi olan zararlı yazılım temizleme aracıdır. Web kalkanı ve anlık koruma içermez.

İndirme bağlantısı:

Not: Tarama yaparken başka işlem yapmamanızı öneririm, işlemciyi tam kapasitede kullanır.

Zaman ayırıp, yazımızı okuduğunuz için teşekkürederiz :cool
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare., MAERKEK ve arslan3332
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt