Dövme Silme, Tattoo Silme, Dövme Yapımı Profesyonel TuruncuTattoo.com


dövme silme

Üye
    Konu Sahibi
Türkiyenin En Eski Dövmecilerinden Turuncu Tattoo. Made İn Tattoo -Anasayfa Tattoo and Piercing dövme resimleri dövme modelleri - dövme bakımı - dövme motifleri - profesyonel dövme ve piercing uygulamaları (web sitemisinin yenisi hazırlanıyor tarafımdan şuanki çok eski bir sistemdir.) Profesyonel Son Sistem Dövme Ekipmanları Ve Türkiyenin en Eski Dövmecileirinin Yer Aldığı Turuncu Tattoo Ankara Kızılay Konur1 Sok. 15/10


Nurseli İdiz İle Canlı Yayın Turuncu Tattoo Dövme Sanatı ve Dövme Sildirme Profesyonelliğimiz ve sektördeki En Eskilerden Olduğumuzun Kanıtıdır.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Dövme Silme Bir Örnek Aşagıdaki video Linkindedir.ınstagram/turuncucafepubb


Notövmenin Yıllarca Vücudunuzda Kalacağını Düşünerek.Lütfen İleride Pişman Olucağınız Kişilere Yaptırmayınız.Fiyatlar Gayet Uygundur. Reklam ve Tanıtım Amajlı. Dövme Ustalarımızın El Yatkılınlığından Dolayı Milletin 3 Günde Yaptığı Dövmeyi En Güzel ŞEkilde 1 Günde Çıkarılabiliyor.Tabi Her Dövme Aynı Değildir.

Ankarada 1.000 lerce Kişiye Yapılmış ve Yapılıcak Dövme Modelleirmizi. Made İn Tattoo -Anasayfa Tattoo and Piercing dövme resimleri dövme modelleri - dövme bakımı - dövme motifleri - profesyonel dövme ve piercing uygulamaları Adresinden Takip Edebilirsiniz. Hepsi Şuan Düzenlemeye Girmiştir En yakın Zamanda En Profesyonel Şekliyle Hizmetinizdedir.


Ayrıca Fox Tv Nin Başlatmış Oldugu Engellilere Özel Ücretsiz Sevgi İzi Dövmesinin . Ankaradaki en büyük Destekcisi Olmakdan Grur Duyuyoruz.

TURUNCU TATTOO ENGELLİLERE ÖZEL TAMAMEN ÜCRETSİZ SEVGİ İZİ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR.LÜTFEN TÜM TANIDIĞINIZ ENGELLİLERE VE AİLELERİNE ULAŞMASI İÇİN BU DURUMU PAYLAŞIN. ENGELLİ ARKADAŞLARIMIZ İÇİN ELELE...

Kendini ifade edemeyen engelli ve yaşlı sevdiklerinizin kaybolması durumunda kolayca bulunabilmesi için sol bilek üstlerine kodlu sevgi izi dövmesi yaptırabilirsiniz. MÜGE ANLI'nın başlatmış oldugu sevgi izi kampanyamıza TURUNCU TATTOO olarak tüm hızımız ve içtenligimizle destek vermeye devam ediyoruz. Bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanmaları için çevrenizi haberdar ederek bir sevgi izide siz bırakabilirsiniz. Umut Aydın , Hayati Tatu
原帖地址: ForumSaati - Bilgi ve Paylasim Platformu - Metin2 Forum
Tel: 0554 285 14 73 - 0312 418 18 27


facebook.com/turuncu.cafe.pub buradanda takip edebilirsiniz. 23.000 bin takipçimiz arasında görmekden grur duyarız.
 

Benzer Konular

Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
588
Haydar


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt