Doumbia'dan Roma'ya yeşil ışık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Doumbia'dan Roma'ya yeşil ışık
CSKA Moskova'nın yıldız golcüsü Seydou Doumbia, Roma'nın planları arasında olmadığını yönündeki görüşü reddederek, önceliğinin büyük bir ligde oynamak olduğunu söyledi.

Roma'nın Fildişili yıldızla ciddi şekilde ilgilendiği biliniyordu. Öte yandan Doumbia Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek bir takımda oynamak istediğini belirtse de Serie A'nın her zaman iyi bir seçenek olduğunu kabul ediyor. Doumbia, Corriere Dello Sport'a yaptığı açıklamada, "Roma dahil hiç kimseye kapıyı kapatmış değilim. Beni ikna edecek projelerle gelirlerse neden olmasın? İtalya liginin yanısıra, İspanya ve İngiltere ligleri için de hazırım. Kariyerimi bir adım öteye taşımak istiyorum. Şampiyonlar Ligi'nde de oynamak istiyorum ancak bir kulübün bir yıl Şampiyonlar Ligi'nde olmayacak olması ertesi yıl da olmayacağı anlamına gelmiyor. Menajerim Jean Bernard Beytrison ile her ciddi teklife açığız ve benim için en iyisine karar vereceğiz." şeklinde konuştu.

24 yaşındaki yıldız oyuncunun takımı CSKA Moskova ile 2014 yılına kadar kontratı bulunuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...