Dosyaları indiremiyorum yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

said82

Üye
    Konu Sahibi
Dosyaları indiremiyorum yardım lütfen
Arkadaşlar sitedeki dosyaları indirince uzantısı jar yerine EXT oluyor. Ve programları açamaıyorum. Tüm linkler böyle. Telefon jar yerine uzantıyı EXT görüyor ve programı kurmuyor. Yardım edin, çok güzel programlar var onları hemen denemek istiyorum.

kanat_58

kanat_58

Üye
İndirdiğin dosyanın boyutu aynı ise uzantısını. jar yap belki ozaman yüklenir

said82

Üye
    Konu Sahibi
Jar yapamıyorum. Uzantıyı değiştiremiyom sadece ismini değiştirebiliyom.

yasin213

yasin213

Üye
UcBrowser ile indir

• Beğen
Tepkiler: said82
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Uc browser ile. Jar yerine"_jar" olur indirirken dikkat et o_ işareti silip yerine nokta koy ve ayrıca bi file manager ile ext i jar yapabilirsin

said82

Üye
    Konu Sahibi
Uc browser ile. Jar yerine"_jar" olur indirirken dikkat et o_ işareti silip yerine nokta koy ve ayrıca bi file manager ile ext i jar yapabilirsin
Teşekkürler. Ama file manager ile bile jar yapamıyordum. Ama bilgisayardan değiştirince oldu. Uc browserla hiç olmuyor zaten. İnstall a basınca kendi tarayıcısı açılıp maxicepe üye ol diyor durmadan. Giriş yapıyorum hine EXT oluyor. Ama sorunu çözdüm. Teşekkürler...
Teşekkürler. Ama file manager ile bile jar yapamıyordum. Ama bilgisayardan değiştirince oldu. Uc browserla hiç olmuyor zaten. İnstall a basınca kendi tarayıcısı açılıp maxicepe üye ol diyor durmadan. Giriş yapıyorum hine EXT oluyor. Ama sorunu çözdüm. Teşekkürler...

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
File Manager ile .EXT ni _jar yapıcaksın, sonra telefonun kendi dosya yöneticisi ile _jar ı .jar yapacaksın

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Rar veya zip dosyalarında da işe yarar mı?
Rar ve zip dosyalarının içeriği çıkartılmalı. RAR ve ya ZIP dosyası içinde JAR dosyası varsa telefonda MobyExplorer adlı programı kullanarak çıkart :)
Bu arada PC varsa oyunları programları PC-ye yükleyip atın bence, daha rahat oluyor :)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Rar ve zip dosyalarının içeriği çıkartılmalı. RAR ve ya ZIP dosyası içinde JAR dosyası varsa telefonda MobyExplorer adlı programı kullanarak çıkart :)
Bu arada PC varsa oyunları programları PC-ye yükleyip atın bence, daha rahat oluyor :)
Abi rar ve zip dosyalarının içeriği önemli değil bir siteden arşiv dosyası indirdim fakat formatı .ext oldu yukarıdaki anlatılan yöntem arşiv dosyalarında işe yarar mı?

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Abi rar ve zip dosyalarının içeriği önemli değil bir siteden arşiv dosyası indirdim fakat formatı .ext oldu yukarıdaki anlatılan yöntem arşiv dosyalarında işe yarar mı?
EXT oluyorsa uzantısı sil ve ZIP ya da RAR yap dene (BlueFTP gibi bir programla). Ama içinden bir çok CLASS dosyası çıkıyorsa o JAR dosyasıdır

Bu arada kendi Browser i ile indirdiğin için EXT oluyor, arşivleri Opera ya da UC Browser ile indir

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt