dosyalar kısmındaki küçük bi ayrıntıyla ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
dosyalar kısmındaki küçük bi ayrıntıyla ilgili
s60 kısmına s60 kullanan telefonların isimleri yazılmış.. panasonic x700 eklenmemiş ;)

Zero

Zero

Üye
X700 dışında da orda olmayan pek çok s60 telefon var, hepsinin konu başlığına eklenmesi mümkün değil, amaç yaygın kullanılan modelleri belirterek fikir vermek..
Belki biraz daha güncel modeller yeralabilir.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
"Yararlı bilgiler & Dökümanlar" bölümünde olduğu gibi S60 bölümünde de Programların desteklediği telefon modelleri yazan bir banner oluşturulabilir aslında.

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
x700 orda olmak zorunda :artı:

neden derseniz bazıları daha x700 ün s60 olduğunu bile bilmiyor. forumlarda x700 öneriyorum ve program, uygulama zil sesi vb yuklemek içinde hep maxicep.com u öneriyorum.. ama dün biri bana mail atmış o sitede x700 lerin program topiğini bulamadım diye.. onun için şey ettim

belki biliyorsunuzdur x700 ün fiyatı 400 ytl ye düştü ve netteki birçok alışveriş sitesinde ve teknosa vb gibi birçok yerde satışa başlandı.. haliyle x700 kullan arkadaşlar arttı. o kadar dandik nokia modelinin ismi yazılcağıuna bi panasonic x700 de yazılabilir. haksızmıyım ??

teknode

Üye
oooo x700ü face1tr kadar bilen biri daha görmedim ben.face1tr donanimhaber ve tomshardware gibi forumlarda saygın bir arkadaşımdır. :artı: onun maxicepe takılması hayırlı bir iş arkadaşlar :artı:

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
@zero

hocam cvp bekliyom ona göre x700 cü arkadaşlara bilgi verecem ;;)

Zero

Zero

Üye
Ok eklendi..

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
çok saolasın. valla çok makbule geçti ;;)

gentleman

gentleman

Üye
evet panasonoc eklenmiş çok iyi

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Nereye eklendiğini ben göremedim :wacko:

Tamam gördüm :ah:

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt