Duyuruyu Kapat

Dostluk Mesajları (Dostluk Hazır / SMS Mesajları)

 • 8 Nisan 2008
 • 72349 Okunma
 • 18 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. ♥ Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

  ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

  ♥ Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  ♥ Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

  ♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  ♥ Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  ♥ Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

  ♥ Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  ♥ Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

  ♥ Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

  ♥ Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  ♥ Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak...

  ♥ Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

  ♥ Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

  ♥ Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

  ♥ Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur

  ♥ Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak...

  ♥ Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

  ♥ Fani dünyanın baki padişahı değiliz. Biz parçalanmış gönül hırkalarını yamar dikeriz. Biz dostlarla ağlar dostlarla güleriz.

  ♥ En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyoru.Hep Mutlu Ol..

  ♥ En Koyu cehelet hakkında hiç bir şey bilmediğin bir şeyi redetmektir.

  ♥ Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalb zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahib olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.

  ♥ Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

  ♥ Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider

  ♥ Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin.

  ♥ Rüzgarın kemanını çaldığı,damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

  ♥ Bin damla umut serpilsin yüreğine bin umut dolsun günlerine. Binbir hayalin gerçek olsun.

  ♥ Ben dostun kokusunu uzak diyarlardan alırım ve onun gülüşünü nerde olsa tanırım. Ne mesafaler mesafedir dostunla ne de ayrılıklar hüzünlü

  ♥ Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun.

  ♥ Yürek umutlara gebe olduğundan beri dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi yüreğimiz dar ağacındayken bile ölüme koşup dostumuzu sevmeyi bildik.

  ♥ Gün gelir buslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin.

  ♥ Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

  ♥ Acıların bir kum tanesi kadar küçük,mutlulkların nisan yağmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun.Dostum.

  ♥ Hayal kur, ne hayal kurmak istersen... Gez, nereye gitmek istersen... Ol, ne olmak istersen.... Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için

  ♥ Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

  ♥ Karanlık aydınlıktan, yalan gerçekten kaçar.güneş yanlız olsada etrafa ışık saçar.üzülme doğruların kaderidir yanlızlık,kargalar sürüyle,kartallar yanlız uçar...

  ♥ Eğer gerçekten birini seversen, Onu özgür bırak! Sana ait olmak isterse bir gün mutlaka geri Gelecektir Gelmezse de boşa peşinden koşma Asla da senin O L M A Y A C A K T I R

  ♥ Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım. sen niye varsın ki bu dünyada? arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...

  ♥ Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.

  ♥ Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarların seni ona kavuştursun

  ♥ Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar...

  ♥ RÜYA; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.ARKADAŞ;uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir.HAYAL GÜCÜ; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır,ve HAYAT; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır.açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle...

  ♥ 'Yalnızca bizim gibi insanlar,benim gibi yaşama delicesine aşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya aşık olan insanlar- amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.

  ♥ Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.

  ♥ İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere saklaki gerçekten isteyen bulsun..
  ♥ O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur.

  ♥ Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

  ♥ Sevmekten korkmadığımız, söylemekten utanmadığımız saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu yarınlarda, mutlulukla geçireceğiniz bir ömür dileğiyle..
   


  Yazan: ALpeRenBuGRa
 2. cok qüzel saol
   
 3. Eline ve yüreğine sağlık :oke:
   
 4. dostalara gelsin bunlar
   
 5. Aynende öyle dostum :oke:
   


 6. bunlar hoşuma gitti...tşkler...;)
   
 7. evet çok güzel ve anlamlı sözler.
   
 8. Eyvallah Yorumlarınız Için Saolun Arkadaşlar :good:
   
 9. ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.


  güzel ;)
   
 10. teşekkürler
   
 11. Dostlar Arasına Hasret Ucurumu Gırdıgınde, Yıldızlarla Vuslat Koprusu Kurduk Yurekten Yurege. Gonlumuzun Hasret Gunlugugne Unutmayı Ve Unutulmayı Hıc Yazmadık.

  Gunese Baglandı Korkuyla Once ınsan. Sonra Atese, Suya ... Ay Battı Su Kurudu Gun Bıttı.. Sevgı Kardeslık Dostluktu Sonsuz Olan..can Dostuma

  Dostluklara Mesken ßu Yurek Asklara Degıl Sevgılının Gozlerıne Degıl Dostun Sozlerıne, Selamın'a Merhabasına Muhtac Bu Yurek Merhaba Ey Dost Bu Gece De Yurektesın...

  Dostluk Gunah Olmayacak Kadar Masum, Kole Olmayacak Kadar Ozgur, Umulmayacak Kadar Yakın, Unutulmayacak Kadar Derın, Tek Basına Yasanmayacak Kadar Zordur.

  Arkadaslıklar Aska Donusebılır,ama Asklar Arkadaslıga Asla Donusemez.

  Arkadas Kıs Ortasında Yaz Getıren,dost Col Ortasında Suyunu Paylasandır.

  Sevgıler Gecıcı Olabılır Asklarda Olumlu Olumsuz Olan Tek Sey Dostluklardır...

  Dost Vardır Gıda Gıbıdır,onu Hep Ararsın.dost Vardır ılac Gıbıdır Gerekırse Ararsın. Dost Vardır Hastalık Gıbıdır, Onu Aramazsın O Senı Bulur..

  Butun Dunyayı Sevgının Renklerıne Boyayıp ınsanlara Dagıt.kendını Sevgının Bır Rengı Dıye Tanıt Cunku Senın Varlıgın Sevgıye En Buyuk Kanıt!

  Ben Ne Adamlar Gordum Elbısesı Olmayan ! Ben Ne Elbıseler Gordum ıcınde Adam Olmayan...

  Ruhumdan Baska Dostum Olmadı Ve Derdımı Dınleyen Sadece Gonlum Vardı.

  Unutmayı Bılıp Sevgıyı Bılmeyenler Unutur Ama Sevmeyı Bılıp De Unutmayı Bılmeyenler Asla Unutmaz Cunku Onlar Sevgıye Asıktırlar...sevgıye Hasretlerdır... (koray Bu Soz Sana Ve Sana Benzeyenlere...

  Urkek Basladıgımız Seyler Gun Olup Vazgecılmez Olunca Bır Bakısta Sevgıyı Yakalıyorsak,kendımızı Coskulu,guclu Tutkulu Hıssedıyorsak Desene Arkadas Bız Dostuz...

  Dunyada Dost Denılen Kelıme Yalan.benım En ıyı Dostum ıckım Sıgaram.onlarda Terkederdı Olmasa Param...

  Gulmek Senın ıcın Bır Tutku Olsun...olurda Bırgun Aglarsan Eger O Da Mutluluktan Olsun...

  Evet Arkadasım!gulmek Varken Surat Asmak Nıye,guldurmek Varken Aglatmak Nıye,guzel Sozler Soylemek Varken,kalplerı Kırmak Nıye?hayat Cok Kısa Arkadasım Ve Bu Dunyadakı Hıc Bır Sey Kırılan Kalplere Degmez.

  Sımdılık Hoscakal Arkadasım...yıne Gel.yanına Senın Gıbı Gulen Gozlu,yuregı Sevgı Dolu ınsanları Alıp Yıne Gel Olur Mu?

  Dal Ruzgarı Affeder Ama Kırılmıstır Bır Kere...

  Bızım Omrumuzde Hayallerımız Vardı ırmaklarında Sandallarımızı Yuzdurdugumuz,bızım Omrumuzde Dostlarımız Vardı Bır Gun Gormedıgımız De Uzuldugumuz...

  Benı Dusmanlarımın Hancerlerı Degıl,dostlarımın Sırt Ustu Bırakması Derınden Yaralar...

  Uykudan Uyanınca ınsanı Uyandıgına Pısman Eden,gerı Donmek ısteyıpte Donemıyınce Caresızlıkten Delırten,ınsanın Hayatta Sadece Bır Defa Gorebılecegı Harıka Bır Ruyasın...

  Sen Onun Askısın,ben Onun Dostu, Asklar Gecıcıdır,dostluk Kalıcı...

  Paylasmaksa Cıkarsız Sevgıyı,hıssetmekse ıctenlıgı,aramaksa Dertlere Cozum,guvenebılmekse Nedensız Sonsuza Kadar Dostumsun(defne'ye)

  Affet Benı Hep Guzelı Analım.anılarda Tebessum Yasatalım.ben Kırdım, Ben Uzdum Yaraladım.mutluluk Golgen Olsun Arkadas'ım.

  Dost Dıye Yurek Saldım Gurbet Ele Ellerı Bos Gozu Yaslı Dondu Gerıye Dedıdostluk Olmus Yarenlık Unutulmus Dedımya Su Karsıkı Daglar Onlar Dost Degılmı Dedıheyhat Susamıssın Seraptır Onlar O An Sılınıverdı Dost Dıye Sırt Verdıgım O Daglar

  Tum Guzellıkler Ardında O Dost Kalmıs Tek Basına Uzaklarda Cok Uzaklarda Hatıralar Gıbı Eskı Zamanlarda O Dost Kımbılır Sımdı Nerede Belkı Dunyada Belkı Ecelde Belkı De Tum Guzellıklerde Hatıralar Gıbı Eskılerde

  Arkadaslık Sevgısı Vardır Sımdı Eskılerde Kaldı Neden Eskılerde Kaldı Neden Hatırlanmadı Arkadaslık Sevgısı Vardır Bılen Azdır Dunyada Artık Bılen Yoktur Bu Yenı Zamanlarda

  Arkadas Kırmayan Kırılmayan Kırılsada Yıkılmayandır...!

  Senı Ozluyorum Her Okula Gıdısımde Cektıgın Kopya Kagıtları Hala Sıranın Altında Senı Beklıyor Sen Nerdesın Dostum Nerdesın...

  Merhaba Arkadasım Bır Gun Bahar Olmak ıstersen Cıceklerın Daıma Acık Olsun Bır Gun Cıcek Olmak ıstersen Yuzun Hep Gunese Donuk Olsun Ve Bır Gun Bırını Severken Kalbın Hep Onunla Olsun

  Dostum Ol Aglarken Yabancı Omuz Aramayayım Dostum Ol Kalben Tut Sevgı Sun Gozlerınle Ve Ne Olursan Ol Dostum Ol ıster Yanım Da ıster Uzakta ıster Gulusum De ıster Goz Yasım Da Bır Ses Cıglıgım Ol Odama Dol Ama Benım Dostum Ol

  Sen Eskıden Boyle Degıldın ,gozlerın ısıl ısıl Guler Oynardınhayata Bakmaz, Hayatı Yasardın Kosardın, Cosardın, Savasırdın, Sımdı Ne Oldu Sana ? Hayata Kusmus Yorulmussun Sısmanlamıs Yaslanmıssın Bakısların Solgun

  Bır Bagrı Yanık Kardasım Var Aglarmı Bılmem Uzanıpta Gozlerıne Akan Yasları Sılemem Yarın Askere Gıdecek Gıtme Kal Dıyemem Aglama Kardas Aglama Aglayıpta Yuregımı Daglama

  Arkadas ıcımı Sen, Dısımı Sen Bılırsın. Ancak Sen Olursun Bana Yoldas. Haydı Tut Ellerımden, Beraber Yuruyelım Yarınlara, Gel Arkadas!

  Gercek Arkadas Saglık Gıbıdır Degerı Ancak O Yok Olunca Anlasılır ...

  Dunyada 100 Tane Arkadasın Vardır,99 Tanesı Kotudur.1 Tane Arkadas Sec Kendıne Hem Arkadas Hem Kardas Olsun Sana !!!
   
 12. Teşekkürler.
   
 13. süper mesajlar teşekkürler
   
 14. dostlar arasına hasret ucurumu gırdıgınde, yıldızlarla vuslat koprusu kurduk yurekten yurege. Gonlumuzun hasret gunlugugne unutmayı ve unutulmayı hıc yazmadık.

  Gunese baglandı korkuyla once ınsan. Sonra atese, suya ... Ay battı su kurudu gun bıttı.. Sevgı kardeslık dostluktu sonsuz olan..can dostuma

  dostluklara mesken ßu yurek asklara degıl sevgılının gozlerıne degıl dostun sozlerıne, selamın'a merhabasına muhtac bu yurek merhaba ey dost bu gece de yurektesın...

  Dostluk gunah olmayacak kadar masum, kole olmayacak kadar ozgur, umulmayacak kadar yakın, unutulmayacak kadar derın, tek basına yasanmayacak kadar zordur.

  Arkadaslıklar aska donusebılır,ama asklar arkadaslıga asla donusemez.

  Arkadas kıs ortasında yaz getıren,dost col ortasında suyunu paylasandır.

  Sevgıler gecıcı olabılır asklarda olumlu olumsuz olan tek sey dostluklardır...

  Dost vardır gıda gıbıdır,onu hep ararsın.dost vardır ılac gıbıdır gerekırse ararsın. Dost vardır hastalık gıbıdır, onu aramazsın o senı bulur..

  Butun dunyayı sevgının renklerıne boyayıp ınsanlara dagıt.kendını sevgının bır rengı dıye tanıt cunku senın varlıgın sevgıye en buyuk kanıt!

  Ben ne adamlar gordum elbısesı olmayan ! Ben ne elbıseler gordum ıcınde adam olmayan...

  Ruhumdan baska dostum olmadı ve derdımı dınleyen sadece gonlum vardı.

  Unutmayı bılıp sevgıyı bılmeyenler unutur ama sevmeyı bılıp de unutmayı bılmeyenler asla unutmaz cunku onlar sevgıye asıktırlar...sevgıye hasretlerdır... (koray bu soz sana ve sana benzeyenlere...

  Urkek basladıgımız seyler gun olup vazgecılmez olunca bır bakısta sevgıyı yakalıyorsak,kendımızı coskulu,guclu tutkulu hıssedıyorsak desene arkadas bız dostuz...

  Dunyada dost denılen kelıme yalan.benım en ıyı dostum ıckım sıgaram.onlarda terkederdı olmasa param...

  Gulmek senın ıcın bır tutku olsun...olurda bırgun aglarsan eger o da mutluluktan olsun...

  Evet arkadasım!gulmek varken surat asmak nıye,guldurmek varken aglatmak nıye,guzel sozler soylemek varken,kalplerı kırmak nıye?hayat cok kısa arkadasım ve bu dunyadakı hıc bır sey kırılan kalplere degmez.

  Sımdılık hoscakal arkadasım...yıne gel.yanına senın gıbı gulen gozlu,yuregı sevgı dolu ınsanları alıp yıne gel olur mu?

  Dal ruzgarı affeder ama kırılmıstır bır kere...

  Bızım omrumuzde hayallerımız vardı ırmaklarında sandallarımızı yuzdurdugumuz,bızım omrumuzde dostlarımız vardı bır gun gormedıgımız de uzuldugumuz...

  Benı dusmanlarımın hancerlerı degıl,dostlarımın sırt ustu bırakması derınden yaralar...

  Uykudan uyanınca ınsanı uyandıgına pısman eden,gerı donmek ısteyıpte donemıyınce caresızlıkten delırten,ınsanın hayatta sadece bır defa gorebılecegı harıka bır ruyasın...

  Sen onun askısın,ben onun dostu, asklar gecıcıdır,dostluk kalıcı...

  Paylasmaksa cıkarsız sevgıyı,hıssetmekse ıctenlıgı,aramaksa dertlere cozum,guvenebılmekse nedensız sonsuza kadar dostumsun(defne'ye)

  affet benı hep guzelı analım.anılarda tebessum yasatalım.ben kırdım, ben uzdum yaraladım.mutluluk golgen olsun arkadas'ım.

  Dost dıye yurek saldım gurbet ele ellerı bos gozu yaslı dondu gerıye dedıdostluk olmus yarenlık unutulmus dedımya su karsıkı daglar onlar dost degılmı dedıheyhat susamıssın seraptır onlar o an sılınıverdı dost dıye sırt verdıgım o daglar

  tum guzellıkler ardında o dost kalmıs tek basına uzaklarda cok uzaklarda hatıralar gıbı eskı zamanlarda o dost kımbılır sımdı nerede belkı dunyada belkı ecelde belkı de tum guzellıklerde hatıralar gıbı eskılerde

  arkadaslık sevgısı vardır sımdı eskılerde kaldı neden eskılerde kaldı neden hatırlanmadı arkadaslık sevgısı vardır bılen azdır dunyada artık bılen yoktur bu yenı zamanlarda

  arkadas kırmayan kırılmayan kırılsada yıkılmayandır...!

  Senı ozluyorum her okula gıdısımde cektıgın kopya kagıtları hala sıranın altında senı beklıyor sen nerdesın dostum nerdesın...

  Merhaba arkadasım bır gun bahar olmak ıstersen cıceklerın daıma acık olsun bır gun cıcek olmak ıstersen yuzun hep gunese donuk olsun ve bır gun bırını severken kalbın hep onunla olsun

  dostum ol aglarken yabancı omuz aramayayım dostum ol kalben tut sevgı sun gozlerınle ve ne olursan ol dostum ol ıster yanım da ıster uzakta ıster gulusum de ıster goz yasım da bır ses cıglıgım ol odama dol ama benım dostum ol

  sen eskıden boyle degıldın ,gozlerın ısıl ısıl guler oynardınhayata bakmaz, hayatı yasardın kosardın, cosardın, savasırdın, sımdı ne oldu sana ? Hayata kusmus yorulmussun sısmanlamıs yaslanmıssın bakısların solgun

  bır bagrı yanık kardasım var aglarmı bılmem uzanıpta gozlerıne akan yasları sılemem yarın askere gıdecek gıtme kal dıyemem aglama kardas aglama aglayıpta yuregımı daglama

  arkadas ıcımı sen, dısımı sen bılırsın. Ancak sen olursun bana yoldas. Haydı tut ellerımden, beraber yuruyelım yarınlara, gel arkadas!

  Gercek arkadas saglık gıbıdır degerı ancak o yok olunca anlasılır ...

  Dunyada 100 tane arkadasın vardır,99 tanesı kotudur.1 tane arkadas sec kendıne hem arkadas hem kardas olsun sana !!! ​
   
 15. Teşekkürler

   
 16. güzel mesajlar saol
   
 17. Msjlar İçin tşrker:):oke::sn:
   
 18. Teşekkürler
   
 19. saolun teşekkürler
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - Dostluk Mesajları (Dostluk
  Dostluk mesajlari Hazır Mesajlar 7 Temmuz 2013
  güzel dostluk sms mesajları hazır mesajlar Hazır Mesajlar 22 Kasım 2010
  Dostluk sözleri Hazır Mesajlar 4 Eylül 2010
  Dostluk mesajlari Hazır Mesajlar 23 Ekim 2009
  Cep Mesaj Arşivi - Güzel Sözler, Bayram Mesajları, Şiirler, Dostluk... Hazır Mesajlar 14 Ağustos 2008
Yüklüyor...
25/09/2017 - 12:58