Dört Dörtlük Bir Insanda Olması Gerekenler (Içeri Buyrun)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pro.engineer

pro.engineer

Üye
    Konu Sahibi
Dört Dörtlük Bir Insanda Olması Gerekenler (Içeri Buyrun)
Arkadaşlar dört dörtlük bir insan olmadığını biliyoruz. Fakat bu konuda ki amaç; "sizin düşüncelerinize göre acaba dört dörtlük insan nasıl olmalıdır ?" yorumlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim herkeze :)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
dört dörtlük insan yoktur

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Senin de söylediğin gibi dört dörtlük insan olmaz , Dört dörtlük olan insanlar sadece peygamberlerdir ki onlarında hata yapmalarını engelleyen Allah c.c. tır.

Bu nedenle insan dört dörtlük olabilme yolunda peygamberlerin izlediği yolu takip etmeli ve hayatını Kur'an ve sünnet ışığının doğrultusunda yaşamalıdır.

ilk insan Adem peygamber hata yapmış ve cennetten çıkarılmış ama tövbe ederek, Ademlikten Adamlığa ulaşmıştır.

O zaman Adam olabilmek için kul olduğumuzun farkında olmak ona göre yaşamak ve en önemlisi yaptığımız hatalar karşısında Allah'a tövbe edebilmek, kuldan özürdileyebilmektir...

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

ByGolsime

Üye
Benim gibi olmalıdır. :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Dört dörtlük olmak bunun gibi birşey olsa gerek :ehe

pro.engineer

pro.engineer

Üye
    Konu Sahibi
:d:

otostopçu

otostopçu

Üye
fotoşok -_- bence 4 4 lük adam hayatı tempolu yaşar :#

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
trabzonlu kardeşim bence 4 4 lük insan herkesle doğru düzgün iletişim kurabilen kimsedir

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
peygamberler ıstısna olmak uzere hıcbır ınsan evladı 4/4luk degıldır ve olamaz da.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
dört dörtlük ritim gibi olmalı :D

[video=youtube;nJBpL-utIj0]http://www.youtube.com/watch?v=nJBpL-utIj0[/video]

15097

15097

Üye
Kişiden kişiye değişir, tabi sende herkesin fikirlerini sormuşsun.

pro.engineer

pro.engineer

Üye
    Konu Sahibi
olmayacağını zaten yazdım yukarıda ve ben sizlerin fikirlerini sordum. . Şu şu şu şu olmalı yada olmamalı diye.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yaratılanı sev Yaratandan ötürü herşeye değer kardeşim.

jackalmami

jackalmami

Üye
neşeli sevgili saygılı hoşgörülü mütevazi anlayışlı bilgili becerili akıllı iyiliksever yaptığı hatanın farkına varıp tekrar etmeyen prensipli karakterli cömert... dahası aklıma gelmedi. Bunların hepsini birarada bulunduran insan dört dörtlüktür benim gözümde. Tabii böyle birini bulursanız bana da haber vermeyi unutmayın.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
neşeli sevgili saygılı hoşgörülü mütevazi anlayışlı bilgili becerili akıllı iyiliksever yaptığı hatanın farkına varıp tekrar etmeyen prensipli karakterli cömert... dahası aklıma gelmedi. Bunların hepsini birarada bulunduran insan dört dörtlüktür benim gözümde. Tabii böyle birini bulursanız bana da haber vermeyi unutmayın.
Nabcan? :D

- - - Eklendi - - -

vardır Hz. Muhammed (S.A.V) vardır
:oke: :evet: Allah şefaatine nail etsin inşallah...

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
elinde iPhone kicinca ARMANI sirtinda Lacoste Ayaginda Converse altindada iyi bi araba varsa kizlarin gozundeki 4 4luk adamsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt