Doodle Jump Deluxe ?

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Doodle Jump Deluxe ?
Ben nokia c5-03(symbian) telefonum var telefonuma Doodle Jump Deluxe symbian indirdim ve yükledim fakat ovi storeden denedim olmadı baska siteden indirdim sorunsuz acılıyor fakat oyun ekranın sadece yarısını kaplıyor ve oyun da uçarken sağa sola yönlendirme tuşu yok uçan canavarın.Sensörlü de değil oyun o yüzden tuş gerek.Arkadaslar sizde benim telefona uygun tam ekran sensörlü veya sensörlü değilse yönlendirme tuslu Doodle Jump Deluxe oyunu varsa link atarmısınız lutfen.(Doodle Jump Deluxe)

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bakıcam olursa cok ama cok ama cok saol

- - - Eklendi - - -

teşekkür nasıl ediliyor

- - - Eklendi - - -

cok tesekkur ederim

SkyLeonardoq

Üye
Bu Klavye Sorunu Birdaha Karşına Çıkarsa Ayarlar<Uyg.Yöneticisi<Yüklü uYG.<Uygulamaya Basılı Tut< Suite Oradan Kalvyeyi Ayarlayabilirsin

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
deniyorum

- - - Eklendi - - -

Joqerpoker kardes doodle jump normal oldu ama deluxe olmuyor

- - - Eklendi - - -

Doodle Jump Deluxe (Sensörlü): www.maxicep.com/attachments/117160d1337550547/

Doodle Jump (Sensörsüz):www.maxicep.com/attachments/108483d1330017933/

İyi ForuMLaR! :D
(bi teşekkür yeter)
kardes benim telefonda bazı sensörlü uygulamalar acılmıyor ÖR:Talking Tom,Racing Thunder(sensrlü) ve doodle jump deluxe sensörlü bu uygulamaları acmak için ne yapmam lazım basıyorum oyuna girmiyor boşa basmış oluyorum bunun icin program varsa linkini verirmisiniz nokia suiteden kuruyum hhemen

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
deniyorum

- - - Eklendi - - -

Joqerpoker kardes doodle jump normal oldu ama deluxe olmuyor

- - - Eklendi - - -

kardes benim telefonda bazı sensörlü uygulamalar acılmıyor ÖR:Talking Tom,Racing Thunder(sensrlü) ve doodle jump deluxe sensörlü bu uygulamaları acmak için ne yapmam lazım basıyorum oyuna girmiyor boşa basmış oluyorum bunun icin program varsa linkini verirmisiniz nokia suiteden kuruyum hhemen

Telefonun c5- 03 ise Racing thunder i açmaz çok c5 Gameapi desteklemiyor internetten gameapi yükle

Talking Tom için de Qt olması lazım bu yüzden açmıyor olabilir kardeşim.

Preloader

Preloader

Üye
kusura bakma şuan mobilim sonra yardım etmeye çalışacağım.İstersen sorunu pm yoluyla bana yazabilirsin ilk fırsatta çcevaplarım.İYİ FORUMLAR ! :)

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
saolun

- - - Eklendi - - -

Gamepai nerden indircem

Preloader

Preloader

Üye
saolun

- - - Eklendi - - -

Gamepai nerden indircem

Kardeşim gameapi`yi indirsen de hiçbir polarbit oyununu açamazsın.Fakat raging thunder`ın c5 03`e özel olanı var o gameapi olmadan da çalışıyor.

Talking tom cat`i çalıştırman için ise qt`nin en son sürümünü yüklemen yeterli.

Başka sorun olursa bana pm atabilirsin.Yada sorularına burdan devam edebilirsin.

İyİ ForUMLaR! :)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Doodle Jump Multi Version: www.maxicep.com/symbian-s60v5-oyunlari/doodle-jumpu-hic-boyle-gormemistiniz-mreren38-farkiyla-yeni-versiyon-500223.html

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
kardesim nokia c5-03 ün sis dosyalarını desteklemesi için ne yapmam gerek

Preloader

Preloader

Üye
kardesim nokia c5-03 ün sis dosyalarını desteklemesi için ne yapmam gerek

C5 03 Zaten sis dosyası destekliyor ama yukardaki oyunu yüklemek için sis yazan yeri jar olarak değiştirmelisin.

İYİ FORUMAR! :)

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
KARDEŞ SİS İ JAR YAPTIM DA ŞİMDİDE Uygulama imza hatası veriyor tarih ve saati falan yanlıştır diyor hepsi dogru öf napcam :(

- - - Eklendi - - -

indirdim yani

Preloader

Preloader

Üye
Nasıl bir hata veriyor anlamadım.Hatanın tamamını yazarmısın?

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
:d BEYLER YÜKLEDİMDE ZIPLAYAN CANAVARI HARAKET ETTİREMİYORUM AYARLARDAN BİŞİYE BASTIM OLDU AMA BAŞKA Bİ MAPA GİRİNCE TEKRAR BOZULDU :(

- - - Eklendi - - -

JOqerpoker kardes yaptım tesekkurler hersey ıcın bana cok yardımcı oldun

- - - Eklendi - - -

of yine bozuldu oyunu tekrardan yükleyince düzeliyor ama ilk oynayışında gözüme çarpan şu ilk yüklediğimde harita secimi yazı ilendi 2. ve 3.de ise görsel olarak harita seçiliyr ve zıplayan canavarı kontrol edemiyorsun :( yardımm

Preloader

Preloader

Üye
oyun bende sorun çıkarmadı tekrar yüklemeyi denemelisin eğer yine sorun çıkarsa verdiğim linkte konu açarsın

Link: Symbian S60v5 Cihaz Destek

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
tamam saolasın

what31

Üye
teşekkürler.