Domuz gribi aşısının korkunç etkisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi

Domuz gribi aşısıyla ilgili tartışmalar devam ederken ABD'den korkunç bir haber geldi.

The Sun gazetesi'nin haberine göre ABD'de domuz gribi aşısı olan 25 yaşındaki amigo kız Desiree Jennings yürüme yeteneğini kaybetti.

Jennings yürümeye çalışırken kasılıyor ve birkaç saniye sendeledikten sonra yere düşüyor ama geriye doğru yürürken ya da koşarken zorluk çekmiyor.

Doktorlar milyonda bir görülen bu nörolojik hastalığın H1N1 aşısıyla tetiklendiğini söylüyor.

Profesyonel amigo kız olan Desiree 23 Ağustos'ta aşı olduktan on gün sonra hastalanmış.

Genç kızın yürek yakan hikayesi ABD'de şok etkisi yarattı ve aktör Jim Carrey'nin kurduğu yardım derneği genç kıza destek önerdi.

Virginia Ashburn'da yaşayan Desiree "Hayatım mahvoldu. Elimde kalan tek şey koşabilmek" diyor.

Doktorlar genç kızın durumunun insanları aşı olmaktan uzaklaştırmaması gerektiğini söylese de aşıyla ilgili tartışmalar önümüzdeki günlerde daha da şiddetleneceğe benziyor.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
sırf ilaç atıp zengin olmak için bu hastalıkları çıkarıyorlar.

mehmet.pc

mehmet.pc

Üye
Doğru

maxibrk

maxibrk

Üye
Hepsinin Allah belasını versin!

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ya doğruysa ?

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
Doğru olabilir. Çok tehlikeli diyorlar zaten.. Aşı olsak bi dert olmasak bi dert...Domuz gribini zaten laboratuvarlarda geliştirdiler aşılarını, larını satıp zengin olmak için bence.

halim68

halim68

Üye
Doğru olabilir. Çok tehlikeli diyorlar zaten.. Aşı olsak bi dert olmasak bi dert...Domuz gribini zaten laboratuvarlarda geliştirdiler aşılarını, larını satıp zengin olmak için bence.

aynen:oke:

Cynical

Cynical

Üye
Kızın olduğu domuz gribi aşısı değil, normal grip aşısı... Senelerdir piyasada olanlardan.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Çok kötü

catalfleg

catalfleg

Üye
Ben şahsen aşı olmayı düşünmüyorum aşı hastalıktan hastalık aşıdan beter ;);)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...