Dolar Fena Yükseldi, Bundan PC ve Telefon Piyasası Etkilendi !

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Dolar Fena Yükseldi, Bundan PC ve Telefon Piyasası Etkilendi !
Evet arkadaşlar doların son durumu 2,02. Ben bu konuda yeri geldikçe yine doların son durumunu paylaşacağım fakat asıl bu konuda doların neleri, ne kadar etkilediğinden bahsedeceğim.

Bu işlemcinin fiyatına bakın, bir sıfır bilgisayar fiyatı ve sadece bir işlemci :oha:
8 gb ram, 271 tl (not bu indirimli hali) :ohannes:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:oha:

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü

MaxipmaN

Üye
271tl ram korkunççç bir rakam

• Beğen
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi

Notebookun fiyata bak :oha2:
bilgisayarı yurt dşından getirelim imeı sorunu da yok :ehe
:eheBenim notebook alma hayallerimde suyu düştü böylece, inşallah şu dolar düşer de notebook alırım :birak: Bugün 0,01 tl düştü :D

MaxipmaN

Üye

Notebookun fiyata bak :oha2:
:eheBenim notebook alma hayallerimde suyu düştü böylece, inşallah şu dolar düşer de notebook alırım :birak: Bugün 0,01 tl düştü :D
geçen sene 4000 falanmıştır böyle bi notebook herhalde ben eylülde laptop aldım doların düşmesini bekleycektim bi de aldıktan sonra pcnin fiyatı artmaya başladı :ehe

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:ohannes:

• Beğen
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
geçen sene 4000 falanmıştır böyle bi notebook herhalde ben eylülde laptop aldım doların düşmesini bekleycektim bi de aldıktan sonra pcnin fiyatı artmaya başladı :ehe
iyi, tam zamanında almışsın o zaman laptop u :ehe: Ben haziran-temmuz ayı gibi falan almayı düşünüyorum. İnşallah o zamana kadar daha da artmaz.

MaxipmaN

Üye
  • Beğen

Üst Alt