Dogubank guvenilir mi

Sponsorlu Bağlantılar

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
    Konu Sahibi
Dogubank guvenilir mi
Arkadaslar suanda galaxy s2 almam icin 3 hafta kaldi param 1300tl olacak. lakin bir arkadasım sirkeci dogubank dan bahsetti telefonlar,burada daha ucuzmus galaxy s2 950 tl galaxy s3 1400tl bende neden burada bukadar ucuz kesin garantisi yoktur dedim arkadasim 2 yil garanyileri var 0 telefon diyor kimi forumlarda okuduguma gore bunlar garantisiz ve aksesuarlarinda sahtelik olabilecek cihazlarmis orn pil vs. ne derece dogrudur ogrenmek istiyorum buradan alisveris yapan varmidir varsada memnunmudir garanti olayi falan varmidir ve neden ucuzdur bir aciklarsa cok,sevinirim cumartesi gidip gezmeyi dusunuyorum bu handa bosuna gitmeyim lutfen denyimlerinizi paylasin arkadaslar gercekten ihtiyacim var simdiden tesekkurler iyi forumlar

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
    Konu Sahibi
Koca forumda sordugum bu soruya cevap alamamak benı gercekten uzdu bılıyorum birkaç fikri olan var bu konuyla ılgılı ama yardımcı olmuyorlar neyse gerçekten uzuldum yanı bır işe kalkısacagız ama :(

taka78

Üye
üzgünüm kardeşim doğubankın ne olduğunu bile bilmiorum :(

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
benim arkadaşım geçen sene C7 almıştı. Belle'ye güncelleyince Ingilizce oldu. Yani cihaz yurtdışı cihazı. Diğerleri de öyledir ..

Symbianize

Symbianize

Üye
Sirkeci dogubank ucuzdur ama arkadasin yanlis soylemis orda genellikle yurtdisi garantisiz mal olur

taka78

Üye
biraz araştırdım ve sonuç;

doğubankın sattığı telefonlar anlaşılan spot veya kaçak veyaaa clon eğer ki bu söylentiler doğru ise SAKINNNN !!!

ancak tabii söylenti sen iii bi araştırmaya devam et ama sakın spot-kaçak-clon tel alma (benmki spot) pişman olursun kısaca kutusuz telefon alma (kutuda bilese sen bi araştır)

15097

15097

Üye
Doğubank pek güvenilir değil :no: alışveriş yapmamalısın oradan.

mert32

Üye
babamla oradan mp4 almıştım ve iyi değil ama ben bizim buradan spot galaxy mini 350tlye alacam inş.kapanma dışında bi sorun olmaz kanımca

Disapointed

Disapointed

Üye
Belkide biraz düşünmek gerekebilir.Doğubank denilen yer bir iş hanı yani içerde güzel yurdumuzun tüm şehirlerinden satıcı barındırmaktadır.İşin aslına gelince evet bazen bazı müsterilere garanti kapsamına sokmak gerebilir bunun yegane sebebi elbetteki güven değil arkadaşım bu tamamen bir maliye aldatmacasıdır.Daha da net izah etmek gerekirse.Tüm dükkanlardaki cihazların ancak ancak %10 kayıtlıdır.Bunlar maliye için hazırlanmış tezgah cihazlardır.Alan arkadaşın buna denk gelmiştir.İşin aslı şöyledir.Yurtdışından unlock(kilitsiz) ucuz cihaz satın alanlar.100 dolara kadar olan tüm basit çin firmalarının bugün kendilerine türk ismi vermiş Klon cihazlar bu örnekse trident n9-Nokia n9 gibi cihazların bulunduğu bir yerdir.Iphone çakması bir çok cihaz 100 dolar yasası altında gelen çakma cihazlardır.Neyse lafı pek bi dolandırdım kısacası ordan alış veriş yaptığında yazı tura oynarsın.Senin beden ve konuşma kabiliyetin %10 cihazlardan biri sahibi yapabilir.Ancak üzülerekte belirtiyim çok iddaalı olanlar malesef ki %90 lık dilimdeler.Yani 100 lira daha ver aynısını garantili satın alan derim.

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
bende vanda kalıyorum burda var bi tane doğubak orasımıdır bilmem ama adamların telefondan anladıklarını söyleyebilirim.eğer spot alıyorsan zaten riske girerek alıyorsundur , şansına artık

aLenqirLi

aLenqirLi

Üye
tabi öyle diosan :D

beren yardımcı

Üye
hayır bndde aldım hiçbir sorun yok 2 yıl garantısı de var memnunum

mesdi

Üye
dogubank ta garantisizde var küçük firmaların garantisi ile satılanlar 100 tl fiyat farkı oluyor.ben kaç defadır aldım hatta s3 ü mü de oradan aldım bir problem yok garantili hemde

by-pegasus

Üye
sen genede güvendiğin yerden al

Üst Alt