Doges.Live İle Dogecoin Kazan 8. Ödeme alındı


xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba dogex pro ile kazanan arkadaşlarımız olmuştur bunun yanında nasılsa ödeme yapıyor diyip yatırımlarını artıran arkadaşlar zarar etmiş olabilir. şimdi ödeme yapıp ödeme aldığım siteden bahsetmek istiyorum sizlere site linki

Site açılış ekranında sizden dogecoin cüzdana adresi ve bir şifre oluşturmanızı isteyecek . Bunları girdikten sonra günde 1 adet dogecoin kazanacaksınız. Eğer derseniz ben daha hızlı kazanmak istiyorum o yuzden siteden paket oluşturmanız gerekecek

paketler 30 günlüktür dogex gibi bi kere yatır al değil minimum 50 doge olunca çekebiliyorsunuz. paket ekranını kısaca paylaşayım sizlere kısacası kaç dogelik paket alırsanız alın 10 gün amorti süreci var yine ve sonraki 20 gün sonra ise ana paranızı x2 yapın o kadar daha kazanıyorsunuz yani 1 verip 3 alıyorsunuz . ben ödeme yaptım ödeme aldım . daha detaylı bilgi sitemde anlattım.

referanslı
refsiz

ÖDEME KANITLARI;


 
Son düzenleme:
xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
8.odeme alındı
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt