Dövüş kursu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye

Tayland
Boksu da denir. Yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı sert bir dövüş sanatıdır.

- - - Eklendi - - -

bir kez vucuduma yara aldım o da birinin dişi dirseğime girdi onun haricinde bişey olmadı allaha şükür.

- - - Eklendi - - -

ne oldu kabız :D

vücuduma hiç yara almadım ama tişörtlerimi çok bıçak sıyırdı :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
vallahi adam gibi kavga eden biri çıkınca karateymiş kick boksmuş hiç bir işe yaramıyor. :(

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

tamam tamam kızma genç :D

Yok yaa ne kızacam ben karateyi hiç sevmedim zaten hayt huyt kiai falan çok saçma :kotu: 1 yıl gittim bıraktım zaten ben boksa başlamak istiyodum fakat şansa bak ki annemin tek karşı çıktı spordur boks :D

x-scarface

x-scarface

Üye

Yok yaa ne kızacam ben karateyi hiç sevmedim zaten hayt huyt kiai falan çok saçma :kotu: 1 yıl gittim bıraktım zaten ben boksa başlamak istiyodum fakat şansa bak ki annemin tek karşı çıktı spordur boks :D

hic bi anne oğlunun burnunun lastik gibi sünmesini istemez cünkü :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
lise bitsin kickboksa başlcam zaten :D karate ne abi yaa benden üst kuşak çocuklarla birlikte gidiyodum aramızda 5 yaş vardı yerden yüksek oynuyolardı :D

x-scarface

x-scarface

Üye
lise bitsin kickboksa başlcam zaten :D karate ne abi yaa benden üst kuşak çocuklarla birlikte gidiyodum aramızda 5 yaş vardı yerden yüksek oynuyolardı :D

kick box için fit bi vücudun olmalı ki onun üstüne bişeyler ekleyesin varmı peki sende bişeyler boy kaç kilo kaç mesela :)

pro.engineer

pro.engineer

Üye
    Konu Sahibi
vallahi adam gibi kavga eden biri çıkınca karateymiş kick boksmuş hiç bir işe yaramıyor. :(

adam gibi dövüşebilseydim 2ye 1 de kendimi kurtarabilirdim ama nerde gel gör ki o kavgadan sonra adamlar bir de emniyete gidip şikayetçi olmuşlar. Bende darp raporu aldım şikayetçi oldum.

- - - Eklendi - - -

kick box için fit bi vücudun olmalı ki onun üstüne bişeyler ekleyesin varmı peki sende bişeyler boy kaç kilo kaç mesela :)

benim boy 170 kilo 65 bi işe yarar mı ?

x-scarface

x-scarface

Üye
tabiki gayet normal kas yapıp fit durumu için bi kaç kilo daha alıp çalışmalara baslayabilirsin.
Mesela benim boy 1.82 kilo 73(kemiklerim iri olduğundan)
zaten bu sporda bi yerde kemik gücü esas çünkü diz ve dirsek kullanıyorsun.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
işte sende adam gibi döğùşürsen dayak yeme olasılığın azalıyor ama :hmmm
Allah'a şükür bu yaşıma kadar bir kez dayak yedim oda lise yıllarındaydı. Onlar yaklaşık 12 kişiydiler biz ise sadece 2, kavga başlamadan sonuç zaten belli olmuştu ama nasipte varmış ki dayağı yedik oturduk. :) Yani sen iyi kavga ediyor olsan bile kalabalıkta şansın yok. :(

Ama kimseye kavga etmesinide tavsiye etmem, konuşmak her şey için çözüm olabiliyor.

- - - Eklendi - - -

adam gibi dövüşebilseydim 2ye 1 de kendimi kurtarabilirdim ama nerde gel gör ki o kavgadan sonra adamlar bir de emniyete gidip şikayetçi olmuşlar. Bende darp raporu aldım şikayetçi oldum.
Hem iki kişiler hemde gidip şikayetçi mi oluyorlar birde. :hmmm

Astrosman

Astrosman

Üye
Allah'a şükür bu yaşıma kadar bir kez dayak yedim oda lise yıllarındaydı. Onlar yaklaşık 12 kişiydiler biz ise sadece 2, kavga başlamadan sonuç zaten belli olmuştu ama nasipte varmış ki dayağı yedik oturduk. :) Yani sen iyi kavga ediyor olsan bile kalabalıkta şansın yok. :(

Ama kimseye kavga etmesinide tavsiye etmem, konuşmak her şey için çözüm olabiliyor.

- - - Eklendi - - -

Hem iki kişiler hemde gidip şikayetçi mi oluyorlar birde. :hmmm

şimdi gelseler abi teke tek.. Valla abi sana dalanlara bende dalarım .

x-scarface

x-scarface

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...