DocScanne resim kesme boyutlandırma v3-v5 signed sis.

ka'in

Üye
    Konu Sahibi
DocScanne resim kesme boyutlandırma v3-v5 signed sis.

Uploaded with

Ekli dosyalar

Tepkiler: efsane717171, jayjay16, dust61 ve 5 diğerleri

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler

Méc~

Üye
Resimden gördüğüm kadarıyla şekilli kesebilio ama kestikten sonra boş kalan kısmı ne oluo??? png formatında boşlukları transparent e mi çevirio yoksa ??? biraz ayrıntı verin lütfen...

ka'in

Üye
    Konu Sahibi
Resimden gördüğüm kadarıyla şekilli kesebilio ama kestikten sonra boş kalan kısmı ne oluo??? png formatında boşlukları transparent e mi çevirio yoksa ??? biraz ayrıntı verin lütfen...
resmi bozmuyor sadece istediğin kısmı resimden alabiliyorsun kulanırsan herşyini anlarsın.

'Şeref'

Emekli Yönetici
gerçekten çok kullanışlı bir uygulama hızlı bir şekilde resimlerinizi kırpabiliyorsunuz..
bu önizlemelerde benden abi kabul edersen

paylaşımın için teşekkürler

Ekli dosyalar

ka'in

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten çok kullanışlı bir uygulama hızlı bir şekilde resimlerinizi kırpabiliyorsunuz..
bu önizlemelerde benden abi kabul edersen

paylaşımın için teşekkürler

sorun yok alakan için sağol.

'Şeref'

Emekli Yönetici
sorun var demedimde üstteki arkadaş ayrıntı istemiş bende birebir kullanımı anlatan bi önizleme hazırlamıştım ..
neyse boşver.

ka'in

Üye
    Konu Sahibi
sorun var demedimde üstteki arkadaş ayrıntı istemiş bende birebir kullanımı anlatan bi önizleme hazırlamıştım ..
neyse boşver.

ön izleme resimleride ben ekledim kabul edersen demişsin ben onun için sorun yok diye yazdım özür dilerim eyer yanlış cümle kurduysam tabiki bir birimize yardımcı olucaz teşekürler.

'Şeref'

Emekli Yönetici

ön izleme resimleride ben ekledim kabul edersen demişsin ben onun için sorun yok diye yazdım özür dilerim eyer yanlış cümle kurduysam tabiki bir birimize yardımcı olucaz teşekürler.

açıkcası biraz alınmıştım..
ben baktığım konularda (bu konu için demiyorum) paylaşan arkadaş resim veya anlatım bulamadıysa yada eksik ise "bikaç resim daha olsa iyi olurdu demek yerine yardımcı olmaya çalışırım"
tabi herkes bunu istemiyor kendileri halletmek istiyor.

sen rahatsız olmadıysan sıkıntı yok abi.

ka'in

Üye
    Konu Sahibi

keşke herkes senin gibi duyarlı olabilse insanlara yardımcı olmak en büyük deyerdir emek edip birşeyler paylaşıyorsun çok kişi paylaştığından faydalanıyor ama sana bir teşekür bile etmiyor senin gibi insanlara çok ihtiyaç var sağolasın.

'Şeref'

Emekli Yönetici

dediğin gibi faydalanıyorlar, kolay ulaşıyorlar.. bunu bilmek bana yetiyor o zaman bende mutlu oluyorum daha fazla bi beklentim yok abim

ka'in

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan

ka'in

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

kardeşim bu sadece 5800 gibi dokunmatiklerdemi oluyo
benim telde s60 v3 ama samsung menüsü filan nokıa aynısı kaçak ve çakma deil nokıanın oyunlaırnı açıyo bunu açarmı