dockers bot alacağım kullananların yorumları lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
dockers bot alacağım kullananların yorumları lazım

Tam olarak bu linteki ayakkabı. Kullananlardan topukları vuruyor, ayaklarım su topluyor, ayakkabı su geçiriyor gibi yorumlar var. Sadece kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum önerirseniz yarın gidip alacağım.

paradox07

paradox07

Üye
dockers ayakkabı almıştım flo dan 120 liraydı galiba indirimle birlikte.6 ay garanti verdiler.daha 5 ay olmadan ayakkabının bi tarafı açıldı ve su alıyordu ayrıca bence büyük bir sorun olan kısmı çorapta mavi ya da siyah gibi koyu bi renk çıkıyordu.ayakkabının bi tarafı açılınca ben de verdim geriye, bana 120 liralık alışveriş yama hakkı verdiler.burdan artı ve eksilerini çıkarabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
geçen sene aldım bi tane 150 t'ye Hala kullanıyorum ve çok rahat. Su geçirmiyor yırtılma falan da olmadı

• Beğen
Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğim linkteki ayakkabıyı aldım ve korktuğum başıma geldi parmak uçlarımı yara yapıyor iki gün peşpeşe giyemiyorum. Su alma konusunu test edemedim pek suya girmedim. Ve zamanla ortası kırılmaya kırışık durmaya başlıyor ve görüntüsü bozuluyor. eğer başka alacak arkadaşlar varsa üstüne biraz daha katarak farklı markalara yönelmesini öneririm. Hiç giyilmeyecek bir ayakkabı değil fakat ben biraz daha katıp farklı birsey almadığıma pişman oldum raftaki güzelliğine aldandım : )

paradox07

paradox07

Üye
gecmis olsun kardesim :) ben uzak durmaya calisiyorum artik ,ama yazlik ayakkabilar iyi oluyo dockers in

• Beğen
paradox07

paradox07

Üye
karar senin kardesim :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

Dockers 213571 kullaniyorum 2 senedir kesinlikle su gecirmiyo agir kaba degil yazlik ayakkabidan farksiz diyebilirim ayagimda bot oldugunu bile hissettirmiyo.Klasik cat tipli botlardan almissiniz bu botlarda genelde bu sorunlar var tarz icin ayak sagliginizdan olmayin botlarda tarz degil yumusak ve kis aylari icin termo taban arayin.

Charles Bukowski

Charles Bukowski

Üye
Biraz kıyabilirseniz timberlandın yarım veya tam botlarını alın.Pişman olmazsınız.

Üst Alt