Dku-2 Kablosu üzerinden telefonu internete baplamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli_kan

deli_kan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar N73 ü dku-2 kablosu ile internete bağlamak istiyorum.
Yani adsl hattımı kullanarak pcden gireceğim.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Not: Bluetooth , wi-lan gibi şeyler söylemeyin lütfen.

USAForever

USAForever

Üye
bu banada çok lazım ama ceva filan gelmez , sanmam...

FENERIUM1907

Üye
nokia n70 ile internete pc üzerinden dku-2 kablosu ile baglanılabiliyor. yapmanız gereken nokia sitesinden uygun olan pc suite programını indirmek türkçe olduğu için ayarlamak çok kolay driver da icerisinde otomatik yuklenmekte. windows 7 64 bit işletim sistemi içinde mevcut.hattım vodafone ve 1 aylık sınırsız paketim var (8 tL) baglantı hızım 3g olmadan saniyede 40 kb yi görüyor..hiç yoktan iidir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt