'djbul Team Future Sound' Albümü Yakında

 • 25 Eylül 2013
 • 195 Okunma
 • 0 Cevap

 1. DJBUL TEAM DJ ve Producer eğitim stüdyoları, 2013 / 2014 eğitim sezonuna siz müzikseverler için muhteşem bir sürprizle merhaba diyor. Yaklaşık 18 yıldır ülkemizin ilk kurulan DJ ve Producer eğitim stüdyoları olma ünvanını, zengin teknoloji ve avrupa standartlarında eğitim alt yapısı ile muhafaza eden DJBUL TEAM markası, "Caretta Records uluslararası yapım ve yayıncılık" ekibi ile ortak bir prodüksiyon albümüne imza atıyor.

  "DJBUL TEAM FUTURE SOUND" adı ile düzenlenen bu eşsiz albümün prodüktörlüğünü Caretta Records ekibinden "Erdi İltaş" üstleniyor. Çalışmanın içerik konsepti DJBUL TEAM eğitmenleri ve öğrencilerinin düzenlediği birbirinden özel şarkıların yer almasıdır. Albümde genç yaşına rağmen tarzını belirlemiş kısa zamanda eğitimlerimizde hızla kendini geliştirmiş 13 yaşında bir DJ - Producer yer almaktadır. Daha birçok sürpriz çalışmanın da yer aldığı "DJBUL TEAM FUTURE SOUND" albümü kısa bir süre sonra Caretta Records etiketi ile 240 dünya ülkesi, 105 digital müzik mağazasında ülkemiz ve dünya müzikseverleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

  Ayrıntılar ve detaylı bilgi için: Djbul, Caretta Records, DJBUL Audio, Bendjolmakistiyorum, Stars DJ, Radio DJBUL web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

  http://www.djbul.com/
  http://www.carettarecords.com/
  http://www.djbulaudio.com/
  http://www.bendjolmakistiyorum.com/
  http://www.starsdj.com/
  http://www.radiodjbul.com/
  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: taha1988

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 08:10