Diziwon - Ücretsiz reklamsız android dizi ve film izleme uygulaması

mehmetcoskun_

Üye
    Konu Sahibi
Diziwon, profesyonel geliştiriciler tarafından yapılmış olup Netflix veya diğer ücretli platformlardan izleme imkanı olmayan insanlar için yapılan bir ücretsiz Android dizi/film izleme uygulamasıdır.

360p, 480p, 720p ve 1080p olmak üzere toplam da dört çözünürlükte dizilerinizi ve filmlerinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. (Çözünürlükler içeriğe göre değişebilir.)

Uygulamanın tasarımı çok sade olup koyu bir temaya sahiptir göz yormayan teması ile kullanılabilirliği yüksektir.

Ha birde en önemlisi aradığını bulamadın mı? hemen izlemen mi gerekiyor? gir imdb.com dan arat aradığın filmi kopyala IMDb id'sini Yeni istek kısmından yeni istekte bulun anında saniyeler içinde filmin yüklensin aradığın bir dizi ise Dert etme arama kısmından arat bulunamadıysa istekte bulun tuşuna bas 24 saat içerisinde yükleyelim.

Destek Instagram:
Twitter Adresimiz:
Telegram Adresimiz: 
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet6302, gonyalı ve bveo1990
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 
gonyalı

gonyalı

Üye
:tşk:
 

Sophia Gutierrez

Üye
Filmi modsuper deki uygulamada izlemeyi denedim ve orada izleyebilmeniz harika
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt