|DiziCu |En İyi Dizi-Film-Anime-Belgesel-kore dizi(Bir Arada) Uygulaması !

Bilgilendirme için teşekkürler hemen güncelledim.
Bilgilendirme için teşekkürler hemen güncelledim.

Konu Sahibi
Yeni sürüm

avantis

Üye
Güzel filmler mevcut. Favori listesi menüsü ve filmler hakkında açıklamalar eklenebilir. Gerçi farklı sitelerden alındığı için açıklamalar menüsü zor olabilir

Konu Sahibi
Yeni sürüm yaptılar . Geliştirme aşamasında yavaş yavaş ekleyeceklermiş. Google play gibi tasarımı var yeni sürümün

Hergün en az 3 film indiriyorum, değerli paylaşımın için çok teşekkür ederim, film indirme eziyeti sayende sona erdi.

Konu Sahibi
Dizi Cu v2.1 yayınlandı!
- SeyirTürk eklendi(Yan menüde).
- Sinemapol ve DiziPub sorunu çözüldü.
- Google+ girişi eklendi.
- Yorum yapma özelliği eklendi.
- Daha Sonra İzle kısmı eklendi.
- Link Çekme Özelliği eklendi.
bunlar dışında birçok küçük hata düzeltildi.
İndirmek için

Favoriler özelliği ne zaman eklenecek?
Dosya yöneticisinden yapınca oldu. Çok teşekkür ederim bilgi için.
Rica ederim

Merhaba

İlginçtir. Lg G2 telefonuma Yeni Dizicu yu dosya yöneticisi ile yükledim. Ama 4.4.2 versiyonlu androıd tabletime yüklemek istediğimde "Derleyici hatası.Dosya paykaştırılamıyor"diye uyarı verdi. Bende eskisini yüklemeyi denedim. Onu yükledi. Yeni versiyonda bu konuya bakmalılar sanırım

Yeni versiyonda dizi indiremedim eski versiyon kullanıyorum indirirken

Konu Sahibi
Yeni baştan yavaş yavaş ekliyorlar . Eski sürümden indirin arakdaslar. Eski ve yeni sürümü bir arada kullanın

yaren_70

Üye
Arkadaşlar bu proğram bir türlü inmiyor.eski versyonunu kullanıyordum sıkıntı çıkarınca sildim.

S3 cihazımda sorunsuz bir şekilde download yapıyordum iki gün önce zenfone 6 ya geçtim, uygulamayı kurdum ancak film indiremiyorum, programla alakalı bir sorun olabilir mi?