dizi indirme ya da online izleme arasındaki fark?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
dizi indirme ya da online izleme arasındaki fark?
Arkadaşlar internetim bazen yavaşlıyor ve yabancı dizi izlerken çok takılıyor ben de bölümü indirdikten sonra takılmadan izleyip silmeyi düşünüyorum peki bölümü online izlemekle indirmek arasında internet data (MB) farkı olur mu?

Türk-X

Türk-X

Üye
Olmaması lazım izlerken de bi nevi indirme yapıyor

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
fark olacağını pek sanmıyorum birtek indirdiğinin ve izlediğinin görüntü,ses vb kalitesine bağlı fark olur

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish ve B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende dizi cu programını kullanıyorum baktım 2.60 gb wifi yemiş ve hepside online izleme yani benim tespitime göre yiyor ama indirmesini beklemekte sıkıyor :D

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Bende dizi cu programını kullanıyorum baktım 2.60 gb wifi yemiş ve hepside online izleme yani benim tespitime göre yiyor ama indirmesini beklemekte sıkıyor :D
İnternet yavaş olunca beklemek daha çok sıkıyor. Kaç bolum o kadar data yedi? 360p bir bölümüm 370 MB oluyor. Cevaplarınız için teşekkürler. Ben dizi cu, dizi TV hd, dizi hq programlarını kullanıyorum birinde silinen bölümler diğerinde bulunuyor bu 3 programı tavsiye ederim :)

sempaticafe

Üye
fark Yok güzel kardeşim 2 saatlik 360p bir dizi, film izlemekte indirmekte 350-400 mb arasıdır.

getz2009

Üye
Bence bir fark olmaması lazım

getz2009

Üye
Kusura bakma tarihe hic dikkat etmedim :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Gerekli cevabı aldım konuyu hortlatmayalım :) yine de teşekkürler
:Hmmm Hmm ben bu cevabı atlamışım, öyleyse konunun daha fazla açık kalmasına lüzum kalmamış. Daha fazla uzamaması için konuyu kilitliyorum. :locked2: Ama yok niye kilitliyo la bu adam konumu filan dersen tekrardan aktif ederiz. ;)

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt