Dishonered Oynayanlar İçeri!

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Dishonered Oynayanlar İçeri!

Oyunun son aşamasındayım samuel ateş etti muhafizlari çağırmak için daha fazla oynayasim kalmadığı için orada kapattım. Siz nasıl bitirdiniz emily'i kurtarabildiniz mi? Valla ben vebalı insanları bile kestim saldırdığı için [emoji1] kalp sitem etti bana ama bakalım son nasıl olacak.

Yeni oyun 2016 da çıkacakmış.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Up?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Yok oynayan anlaşılan

atakanokur

atakanokur

Üye
ben hileli oynuyodum hileliyken bile kafayı yedirtti oyun bitirmeden bıraktım :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
ben hileli oynuyodum hileliyken bile kafayı yedirtti oyun bitirmeden bıraktım :D
Niye ya mantık çok basit aslında kimi nasıl öldüreceğinin kararıda sende kalbin bana sitem etmesi çok moralimi bozdu ya birde samuelin onlardan farkın yok demesi iyice oyunda kendimi canavara çevirdiğimi kanıtladı gibi bişi oldu. Ben oynarken emily kurtulsunda uğrunda kim ölürse ölsün diye düşünüyordum :)

atakanokur

atakanokur

Üye
Kurtuldumu emily inşallah kurtulmuştur :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu bitirdim sabah.
Evet kurtardım aslına bakarsan 2 çeşit ölüm var eğer sen fazla insan öldürmediysen ki bu iyi birşey emily bi odada hoverlock masa başında oluyor ben de bu son olmadı. Ben geldiğim de emily ile hoverlock deniz fenerinde deniz atlamaya hazır vaziyette itişiyordu hemen bizim şu rüzgar gibi gitmeyi yaptım daha durmadan zamanı yavaşlattım o sıra hoverlock ne olduğunu anlayamadan bıçaklayıp denize attım. Emily de gördü ama kurtuldu nihayetinde :)

Üst Alt