Öneri DISCOVERY ELITE ACIL YARDIM!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

dicaser

Üye
    Konu Sahibi
DISCOVERY ELITE ACIL YARDIM!!!!
10 gündür araştırmadıgım forum sitesi kalmadı bu kadar uğraşmama rağmen sorumun cevabını bir türlü bulamadım :( lütfen bilen duyan varsa benide bilgilendirsin :(

General Mobile Discovery Elite 32GB telimde 3 adet orjinal yani telefonun içinde gelmiş uygulama vardı ;

1.Si Discovery Gücü diye bir program Basınca işlemci hızını düşürüp batarya ömrünü uzatıyor ;
2.Si Hızlandırıcı diye bir program bundada telefonu istersen sallayarak istersen hızlandır butonuna basarak telefonu hızlandırabiliyordum ;
3.Sü Uygulama Yöneticisi bu programla telefona yüklemiş oldugum tüm programları telefon belleginden alıp 32'lik bölüme aktarıyordum ayrıca başlangıçta hangi programlar açılsın gibi güzel özellikleri vardı ;

Çok net bir şekilde 3 ay boyunca bir fiil kullandım telefonda en ufak bir kasma yada takılma gibi hiçbir probleme rastlamadım lg g3 olan arkadaşımla aynı anda aldık onun telefon programdan şişti kasma yaptı bnm elit ilk alındıgı gun gibi hız tavandaydı..

Yaptıgım iş nedeni ile telefonu riske atmak istemediğimden ötürü telefonu nişanlıma verdim ve ondaki samsung s3'ü kendime aldım ; cynogenmod 11 4.4.4 kitkat romu yükledim ve suanda bu sekilde kullanıyorum ancak ram %40'ın altına düşmüyor ; yüklediğim programları sistem hafızasından alıp öbür bölüme aktaramıyorum 360droid programı ile sadece autostartta o programları çalıştırmıyorum ancak genede programların çalışmasını engelleyemiyorum + olarakta ramı hiçbir şekilde %21'e getiremiyorum..

Discovery Elitin içinden sadece hızlandırıcı programını system/app bölümünden apksını buldum apk adı "amigo oneclean" s3'e kuruyorum uygulama yüklenmedi hatası veriyor ;

Allah aşkına bilen biri söylesin bu 3 programı s3'e nasıl yüklerim yada nasıl uyumlu hale getirebilirim :( :( :( Yada bu programları kullanıpta bunların aynısı olan programlar önerebilecek varmı....
:( fikri olan yokmu yahu

KayraBey

KayraBey

Üye
Muhtemelen flashlamak gerekiyor o uygulamaları.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

dicaser

Üye
    Konu Sahibi
ya beyler aklan deve degil ; telefonun her bir kakasını biliyosunuz bunuda biliyosunuzdur illaki bana yardım edin yahu :( sadece bu 3 programı istiyorum su yazımı lutfen okuyun valla uzun degil neden böyle yapıyosunuz ?

Üst Alt