Discovery cwm yüklenmeyen telefonlar buraya

• 20 Temmuz 2014
  • 13134 Okunma
  • 17 Cevap

1. Arkadaşlar benmi discovery me bir türlü cwm bulamamıştım bütün cwm leri indirdim ama olmadı ama sonunda buldum sağlam cwm yi hemde 2 tane hangisini isterseniz yükleyebilirsiniz bende ikiside çalıştı sizin için yandex disk e kaydettim işte linkler

Birinci cwm :recovery 6.0.2.8.img — Yandex.Disk

İkinci cwm : recovery.img — Yandex.Disk

Arkadaşlar bende ikiside çalıştı ama benim tavsiyem ikinci cwm yi kurun deneyn sonucu bildirirseniz sevinirim tabikide root yapmadan bu işleme yapmayınnnn

Bu yapacaklarınızdan siz sorumlusunuz hiçbir sorumuluk kabul etmiyorum yapmayı bilmiyorsanız iyi araştırıp yapın sonra bana şikayet etmeyin !!!![DOUBLEPOST=1405901903,1405856890][/DOUBLEPOST]

Yazan: drag10
    Son düzenleme: 7 Kasım 2014
    gwonder_13 bunu beğendi.
  2. Hocam Bunlar Dokunmatik Cwm'mi Acaba?

3. Yok hocam değil

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Tamam Teşekkürler.

5. :rica:

6. Ben yaptim yalniz teli kapatip ses açma ve power tuşuyla cwm modunda açmak istediğinde acilmiyor android robotu üstünde ikaz işareti cikiyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Cwm yüklenmemiş kardeşim sanirsam tekrar dene olmazsa 2 tane cwm verdim diğerini dene

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. ustad kendi recovery sinden yuklenebılen cwm paylaşma yapabılır mısın

9. Kendi recoverysinden yüklenebilen bilmiyorum mobile uncle tools ile cwm kurabilirsiniz

Nexus ile gönderdi
  10. nası yani apk gibi mi yüklicez hocam

11. Discovery phril cwm dokunmatik yükleyin süper

Nexus ile gönderdi
  12. teşekkürler

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Merhaba
    GM Discovery 2 + en sonunda root ladım :).( versiyon 4.4.2. )Fakat şimdi şöyle bir problem var. CWM recovery yüklemek için bir sürü yol denedim ( Discovery customizer yükledim sonra mobileuncle la image dosyasını flashladım vs vs ) fakat telefon bir türlü CWM mod da açılmıyor , CWM modu bırakın normal recovey moda da girmiyor. Telefon direk açılıyor.Sizler bu işin uzmanları olarak bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.Telefonumu bir türlü recovery moda getiremiyorum

14. selam arkadaşim cwm yükleyebilmen için iroot programiyla root yap philiz recovery yüklersin 100 100

15. Eyvallah kardeşim Allah razı olsun sonunda yükledim şükür yav :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. bende recovery e giremiyorum 5 gündür ugrasiyorm :(

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Bu tüm telefonlar için yapilabilirmi yoksa sadece discovery icinmi

Samsung ile gönderdi
  18. Sadece Discovery için

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 04:05