İstek Discovery 2 Acil Destek Lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Legomoon

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2 Acil Destek Lazım
Discovery 2 Cihazıma Discovery 2 [Rom, Recovery, Root, Güncelleme] - MaxiCep Bu konudan orjinal rom ve recovery yükleyecektim ancak arkadaşın orjinal rom yüklemede dediği gibi 5-2-2 yapınca hiç birşey olmuyor şuan cihazda orjinal recovery ekranı yüklü ve içinde yüklü rom yok ne yapmam gerekiyor ? lütfen yardımcı olun.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Forumdaki stock romu flash tool ile at

Legomoon

Üye
    Konu Sahibi
flash tool nedir öğrenebileceğim yer neresi link atabilirmisin rica etsem?

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Legomoon

Üye
    Konu Sahibi
hcam telefon kapanmıyor kapatıyorum kendini açıyor flash tool dada kapatmak gerekiyormuş ne yapabilirim?
ben hepsini yaptım download a basıp telefon kapalı iken usb yi takınca cihaz açılıp açılıp tekrar kapatıyor sürekli reset atıyor kendine
Biri lütfen yardımcı olsun olmuyor flash tool açamıyorum telefonu
sürücü yüklenemedi diye uyarı veriyor şimdide

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Tüm driverleri kur, sistemin ne

elmacıadam

elmacıadam

Üye
discovery 2 pişmanlıktır

nıqqa

nıqqa

Üye
Program telefona baglanmayıp stock romu kurmuyosa ' flashtool 8030 hatası ' verıyosa eger.. Verecegim lınktekı flashhtoolu dene, bu flashtool un modlu sürümüdür.
Bu hatayı yok sayıp telefona baglanıyor, bu şekilde de rom u telefona kurabiliyor.
Ben bunla stock rom a döndüm ,giden imei mi bunla geri getirdim :)

Son düzenleme:

Legomoon

Üye
    Konu Sahibi

bu hatayı veriyor

nıqqa

nıqqa

Üye
Üstte verdiim linkteki ftoolu indir kenarda dursun önce bu linkteki driverleri kur

Legomoon

Üye
    Konu Sahibi
hepsini yaptım şimdi telefon siyah ekranda kalıyor normal general mobile logosu geldi sonra siyah ekranda kaldı

nıqqa

nıqqa

Üye
rom kurulma işlemini tamamlandıysan ılk acılısta once revoverye gırmeye calısıyor olabılır daha onceden recovery kurduysan o recoveryı bulamıyor diye girmiyordursanırım..
telefon kapandıysa pili çıkar tak normal şekılde acılıcaktır ılk acılıs bıraz uzun suruyor..
gerçi discovery 2 de pıl cıkmıyor yenıden kapayıp acmayı dene acılması lazım

• Beğen
Tepkiler: Legomoon

Legomoon

Üye
    Konu Sahibi
rom kurulma işlemini tamamlandıysan ılk acılısta once revoverye gırmeye calısıyor olabılır daha onceden recovery kurduysan o recoveryı bulamıyor diye girmiyordursanırım..
telefon kapandıysa pili çıkar tak normal şekılde acılıcaktır ılk acılıs bıraz uzun suruyor..
gerçi discovery 2 de pıl cıkmıyor yenıden kapayıp acmayı dene acılması lazım

bekliyorum hala siyah ekranda Discovery II Stock Rom (Discovery II+ UYUMLU) Resimli Anlatım ile Kurulum - MaxiCep bu konudakileri yaptım aynen

nıqqa

nıqqa

Üye
Bak burda videolu anlatımı var ne kadar fark eder bilmiyorumda preloader de ki tikin kalkması gerekiyor diye bılıyorum .
Ben bu vıdeoya gore yapmıstım.
arkadaşın konusunda tiki kaldırmammış :S
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Legomoon

Üye
    Konu Sahibi
yok ya aynısını yapıyorum yine siyah ekranda kalıyor telefon
arkadaşlar hepsini yaptım cihaz şuan hiç açılmıyor ve bilgisayar da unknown device olarak görünüyor

kralberk13

kralberk13

Üye
driverler kurulumu

Üst Alt