Dinle!!! Bak Yüreğim Ne Diyor Sana ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
Dinle!!! Bak Yüreğim Ne Diyor Sana ...
Sen dilimden dökülenlere bakma yar!.

Dinle! Bak yüreğim ne diyor sana.

Duyuyor musun?

Gözlerime bak!Ne söylediklerini anlıyor musun?

Duy artık kalbimin haykırışlarını!

Susmalarımda söylediklerimi anla artık!...

Kelimeler tükendi dediğimde, aslında tükenenin cesaretim olduğunu gör artık!..

Seven sevdiğini söylemekten korkar mı?

Korkuyor musun yar?

İçimde tortulandı bu sevda..

Eskidikçe yenilendi...

Saklamaya çalıştıkça varolduğu daha da belirginleşti.

Söylemeyeyim diyorum, susuyorum, kızıyorum....

Ama dökülüyor kelimeler içimden...

Seni seviyorum...
:agla:agla

dreamgirls

dreamgirls

Üye
çok güzel...
bence burda yazılanları bilmeli... buraya yazdın, şimdi de onun yüzüne karşı söylemeyi dene.
hadi cesaret...:megafon:

keremerson

keremerson

Üye
çok güzelmiş kanka saol

masub

masub

Üye
teşekkürler

asi_muslumcu

asi_muslumcu

Üye
koşeler boyu dizilmiş şişeler sankı ayyaş gıbıyım bır mutluluk ıcınde kederlı gıbıyım ben aşk mısalı sevdalı gıbıyım her nekadar olsada asi bırıyım bedenımın golgesınde saklanmiş gıbıyım ben hernekardada olsa sorhoş bırıyım allah katindan silinmiş bırıyım ben ezelden beri sevdali biriyim her ne kadarda olsa sorhoşbırıyım dizdiyim şişeleri sever gıbı yım aslinda ben bu yaşlanmiş bırıyım her nekadar genc olsada ruhum bedenım benım gözlerim yaşli sevdasından ayri bırıyım ben bu dunyada sorhoş bırıyım benı sarhoş edenler utansın bole kara bahti allah kımseye yazmasın ben bole dogdum bole olurum her nekadar olsada kendımı aynada gorurum onun ıcın ben sarhoş bırıyım​

BuRacK

BuRacK

Üye
Harika....

kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel...
bence burda yazılanları bilmeli... buraya yazdın, şimdi de onun yüzüne karşı söylemeyi dene.
hadi cesaret...:megafon:

bilmemesi çok daha iyi çünki birkaç gün içinde yollarımız ayrılıyo belki birdaha hiç göremeyecem. giderken onuda burda bırakıp gitmek en iyisi olacak.:(

dreamgirls

dreamgirls

Üye
bilmemesi çok daha iyi çünki birkaç gün içinde yollarımız ayrılıyo belki birdaha hiç göremeyecem. giderken onuda burda bırakıp gitmek en iyisi olacak.:(

giderken onu olduğu yerde bırakıp gitceksin ama kalbin onun bulunduğu yerde kalcak...
peki kalbini yanında götürebilcek misin...?
madem, belki bir daha görme şansın olmayabilir, en azından ona karşı hissettiklerini bilsin, bilmeli...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt