Dilmen, Avcı`yı bombaladı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Dilmen, Avcı`yı bombaladı!

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Milli takımımızın Hollanda ile oynadığı maç öncesinde yaptığı yorumla dikkatleri üzerine çekti.
Dilmen Abdullah Avcı'nın sahaya sürdüğü ilk 11'i eleştirirken Selçuk İnan'ın yedekte tutulmasını ise 'Kaleciyi oynatmam, Selçuk'u yine oynatırım' sözleriyle ifade etti.
Maç öncesinde yaptığı yorumlarda sert ifadeler kullanan Dilmen, "Hocaların tercihini hiçbir zaman eleştirmem ama Abdullah hocanın Selçuk İnan tercihinde duygusal davrandığını düşünüyorum. Milli takım, bugün 5-0 kazansın benim için yine bir şey değişmez. Bu kadronun içerisinde kaleciyi oynatmam Selçuk'u oynatırım. Türkiye'nin Avrupa'da oynayabilecek en yüksek kapasiteye sahip oyuncusu olan Selçuk İnan, bugün kadronun içerisinde yer almıyorsa burada ben gelecek için de kaygılanırım. Sercan'ı oynat, Tunay'ı oynat, herkesi oynat ya da oynatma, yeni bir yapılanma de ancak Selçuk'un bu kadroda herkesten önce yazılması gerekiyor." dedi.
Milli takımımızın Hollanda karşısına çıktığı ilk 11'de Tunay Torun'un yer alması da özellikle sanal alemde büyük ses getirmişti.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Haklı

yakup_281

yakup_281

Üye
takımı selçuk`un etfrafında kurmalı çünkü o bizim messi miz

Türe

Türe

Üye
selçuksuz takım olmamış :hmmm

balcolu

balcolu

Üye
Arkadaşlar Selçuk tamam iyi,güzel hoş oynuyor da.

Bu kadar büyük bir beklenti içinde olmayalım. Sonra hayal kırıklığı yaşamayalım. :oke:

sekinardi

sekinardi

Üye
:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...