Diğer klasörünü boşaltma çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

hakimnokta

hakimnokta

Üye
    Konu Sahibi
Diğer klasörünü boşaltma çözümü
Arkadaşlar herkesin sıkıntısı olan diğer klasörünü boşaltmak için yapılması gereken şey hangi uygulamanın neyi kullandığını öğrenip ona göre uygulamadaki veriyi kaldırmak demek istediğim şey şu ki moliplayeri örnek vereyim moliplayer bazı videoları okumak için diğer klasörüne yedekler buda diğer klasörünu şişirir bazı mp3 proğramları vb programlarda böyle yapar siz uygulamadaki veriyi sişdiğiniz anda diğer klasorunu boşaltırsınız yoksa diğer klasörüne erişim şu anda birsx zor gibi

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

hakimnokta

hakimnokta

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda benim diğer klasörü 90 mb civarında olduğunu belirteyim buda bazı proğramların kullandığı dosyaları burada tuttuğundan oluyor yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum bu yüzden konu açtım adminler bu konuda yardımcı olursa sevinirim

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Tam olarak ne yapılması gerekiyor bunu yazmalısınız. Konu karmakarışık.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
ortada konu bile yok diyebiliriz yani :d:

hakimnokta

hakimnokta

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak yapılması gereken şey aslında biraz karışık diğer klasörünü şişiren şeyin ne olduğunu tespit etmek öncelikle mesela bu kullandığınız uygulama olabilir oyun olabilir bir örnek olarak şunu verebilirim six guns oyunu benim telde diğer klasöründe 90 mb yer kaplıyordu çünkü oyun verilerini bir yere kaydetmesi gerekiyordu moliplayer sd karttaki bazı videoları açabilmek için önce telefonun kendi hafızasına yani diğer klasörüne yedekler buda bende yaklaşık 3 gb gibi rakamlara ulaşmışt uygulamanın kendi hafızasından silersen aynı zamanda diğer klasöründeki videoyuda silmiş olursun ama moliplayer çoğunlukla sd karttaki videoları görmez bazı browserlerde indirdiğiniz dosyaları öncelikle diğer klasörüne kaydeder buda orada yer tutar yani bir nevi diğer klasörü pc deki c dizinindeki kullanıcılar neyse buda odur onda nasılki oynadığınız oyunların bir takım ızantıları varsa wp de aşağı yukarı aynı mantık çalışıyor uygulamadaki biriken veriyi sildiğiniz zaman diğer klasörünü boşaltmış oluyoruz

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Diğer klasörü Bluetooth dan gelen dosyalar resimler zaten

Üst Alt