Diger cep indirimi ile 10dk 1 kontür birlikte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fffsss

Üye
    Konu Sahibi
uzun bir süredir kullandığımız 150 kontür yükledikten sonra turkcellilerle 10 dk sı 1 kontüre konuşma tarifesi diğercep fırsat indirimi(5dk 2 kontür) birlikte kullanılmıyormu. bugün 150 kontür yükledim fırsat tarifesini aldım turkcelli ile konuştum dakkikada 4 kontür gibi bişey gitti. eski tarifem bile bu kadar pahalı değildi.
 

ugur akkurt

Üye
Hadi ya
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Çok pahalı be
 

<~STaT!c-X~>

Üye
Hakikatten de çok pahalıymış.
 
darülmendep

darülmendep

Üye
Herhangibir tarifede Turkcell'lilerle 10 dk.sı 1 kontöre konuşulmaz. Şayet tarifen süper tarife ise diğer artı turkcell ile 5 dk.sı 2 kontöre konuşursun.
 
Larock

Larock

Üye
arkadaşımızın da dediği gibi turkcellde 10 dakikası 1 kontöre konuşacağın tarife yoktur.
evet fırsat tarifesi süper tarifeyle beraber kullanılabiyor, ancak ev işi indirimli arayamıyorsun.
yalnız, turkcellileri aradığında dakikada 4 kontör gidiyorsa tarifen süper tarife değildir.. *166*1# ile tarifeni sorgula istersen..
 

X.gamex

Üye
hnmmm
 

fffsss

Üye
    Konu Sahibi
kampuscell de 150 kontür yükleyince bir ay boyunca turkcellilerle 10 dk 1 kontüre konuşulmuyormu?
 
Larock

Larock

Üye
kampuscell de 150 kontür yükleyince bir ay boyunca turkcellilerle 10 dk 1 kontüre konuşulmuyormu?

hayır, artık 100 ve üzeri yuklemeye 15 dksı 2 kontör. 150 ve üzeri yüklemeye extra 50 kontör veriliyo ve istenirse bu 50 kntr tcell içi 2 saat konuşmaya çevriliyor.
 
darülmendep

darülmendep

Üye
15 dk.sı 2 kontör tarifesi kampusten kampusedir. Turkcell'den Turkcell'e!
 
asigsasi

asigsasi

Üye
Zaten kampus tarifesine de 50 kontor karşılığı 120 dk alınabiliyor ve bir ay boyunca tüm turkcell lileri arayabiliyorsun 120 dk biterse dk 1 kontor den konuşabilirsin diğer cep ile de 5 dk si 2 kontore konuşabilirsin tabi fırsat yazıp 6666 göndermen gerekiyor
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt