[Dickson] Tweetian v1.08(2) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe & Türkiye Gündemi)

aytcakn

Üye
Yüklemeye hazırlanıyor yazıyor, 1 dakika bekletip yüklenemedi mesajını veriyor. Telefon hafızasına kurmayı denedim olmadı.

aytcakn

Üye
Çok teşekkürler üstad oldu. Eline emeğine sağlık.

yahu ben bunu yüklüyorum. Telefon ekranında yükleniyor yazısı gösteriyor ama öyle kalıyor yükleme bitmiyor iptal dediğimde de telefon kendini resetliyor. Bi türlü kuramadım şunu

Konu Sahibi
ek dosya indiriyor yükleme sonunda. wireless ile bağlanıp uygulamayı tekrar kurmayı dene

Konu Sahibi
telefon fazla dolu olabilir..veya formatlaman gerekebilir.

Konu Sahibi
yüklediğin bir uygulama da sorun yapıyor olabilir..

neyse artık nasip değilmiş. tweeties ile işimi görüyom

Konu Sahibi
telefonda bir sorun vardır başka uygulama yüklerken de yapıyor mu bunu?

Canlı akış modunda sorun yaşayan var mı? Bağlanmıyor, bağlandığında da bir süre sonra kopuyor canlı akışa bağlanılıyor diye kalıyor orada.

Konu Sahibi
Canlı akış modunda sorun yaşayan var mı? Bağlanmıyor, bağlandığında da bir süre sonra kopuyor canlı akışa bağlanılıyor diye kalıyor orada.

o özelliği kullanmadığım için birşey diyemiyorum.bana kalırsa tam bir internet paketi canavarı.onun yerine yenileme zamanını kendin ayarla daha iyi.

samix8

Üye
paylaşım içni teşekkürler ama bende nokia c6-01 var ve bu tweetian programına giriyorum fakat sunucu hatası gibi şeyler verdi

Konu Sahibi
elimde symbian cihaz olmadığı için test edemiyorum ama bir de wireless ile bağlanmayı dene istersen,veya 3g ile.muhtemelen bağlantı kopması oluyordur

gardi

Üye
403 forbidden hatası vermeye başladı.çözüm yolu yokmu? Bunun

Konu Sahibi
uygulamaya sign in derken mi veriyor bu hatayı?