• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

DiabLos'dan Bir İlk Daha.. Hakan Altun - Aklın Bende Kalmasın 2oo8..Daha çok Taze.Kaçırmayın.wav+mp3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
DiabLos'dan Bir İlk Daha.. Hakan Altun - Aklın Bende Kalmasın 2oo8..Daha çok Taze.Kaçırmayın.wav+mp3

Evet arkadaşlar her zaman ki gibi ilkleri yapmaya devam ediyoruz..Daha albümü 2-3 gün önce çıktı çok yeni...Mükemmel bir albüm yapmış Hakan ALtun her zaman ki gibi. Dinlemenizi tavsiye ediyorum kesinlikle.. Özellikle 10- Evlilik olsun şarkısına hasta oldum..Süper olmuş..

Not: Yorum yazmayacaksanız lütfen konuyu değerlendirelim..saygıLar

İyi Dinlemeler Maxicep ÜyeLeri.

Format: Mp3

İndirin By DiabLoS Katkılarıyla tadını çıkarın.

Ekli dosyalar

ouSahin

ouSahin

Üye
Emegine saglıkk :) gerçekten çok güzel bir albüm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
yukarıdaki mp3 şarkıLarın Wav formatlarını aşağıdaki Linkten indirebilirsiniz..
İyİ DinLemeler herkese

Format: Wav

elmyra

Üye
teşekkürler Diablos paylaşımların için gercekten cok hızlısın albüm daha cok yeni olmasına ragmennn teşekkürlerr :oke::oke::oke::oke:

Nazy

Nazy

Üye
oo hakan altun her zaman dinlenir
çok sağol ali

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
teşekkürLer yorum yazan arkadaşlara.sağolun..saygıLar

muammer34

Üye
Çok makbule geçti diablos.Mp3 bölümünde gerçekten çalışmalarını çok beğeniyorum.1 Numarasın bana göre mp3 bölümünde.allah yolunu açık etsin.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Çok makbule geçti diablos.Mp3 bölümünde gerçekten çalışmalarını çok beğeniyorum.1 Numarasın bana göre mp3 bölümünde.allah yolunu açık etsin.

Çok mutlu oldum gerçekten bu kadar güzel yorum için..ALLah razı olsun kardeş..Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çaLışıyorum..SaygıLar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt