Devrim Niteliğinde Bir Uygulama İzin Yok edicisi v1.4 ROOTSUZ!

Sponsorlu Bağlantılar

Metin137

Metin137

Üye
çok saol

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

askımm

Üye
helal olsun sze frumda yardim istedim bi knuda oraya bakmak zor gelio size knuyu yanlis anladm izin yok edici flan deyince... ;) hala root hakinda blgi lazm

Yönetici tarafından düzenlendi:
mürteza16

mürteza16

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Remember Me
lordly26

lordly26

Üye
Merhaba arkadaşlar bu programın yaptığını GM discovery kullanıcıları uygulama yöneticisinden telefon hızlandırma altındaki telefon gizliliği kısmında izin verilen kutucukları kaldırarak gerçekleştirebilirler...

ozkan1987

Üye
Gereksiz bir paylaşım bence. Nedeni apk permissionlada yaparsın. + Kaldırdığın zamanda uygulama hata verebilir bunu düşünerek hareket etmek lazım.

maltazar85

Üye
Kardesim open vpn alet cantasini rootsuz yapabilitmisin tele rot atmak istemiyorum senin dedigini 1 haftadir deniyorum yapamadim yardim edermisin bana supersu izini istemeyen apk atarmisin

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Ben de pekçok uygulamanın sadece 1 iznini denedim ama durduruldu diyor. Mesela n11.com un camera iznini bil kaldırmadı. Acaba kurarken mi hata yaptık ama sıkıntısız kuruldu gibi.
Anahtar nedir? Sertifikayı netten kendi indirdi ama anahtar istediğini hatırlamıyorum.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ben de pekçok uygulamanın sadece 1 iznini denedim ama durduruldu diyor. Mesela n11.com un camera iznini bil kaldırmadı. Acaba kurarken mi hata yaptık ama sıkıntısız kuruldu gibi.
Anahtar nedir? Sertifikayı netten kendi indirdi ama anahtar istediğini hatırlamıyorum.

Kaldırdıgın izinleri uygulama kullanmak isteyecegi için hata verecektir yani boşuna uğraşmayın bu gibi uygulamalarla.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

ozkan1987

Üye
Kaldırdıgın izinleri uygulama kullanmak isteyecegi için hata verecektir yani boşuna uğraşmayın bu gibi uygulamalarla.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi
O zaman o uygulamayı kullanmazsın olur biter uygulama gereğinden fazla izin istiyorsa gereksizdir. n11 in camera iziniyle ne işi olurki saçma.. Apk Permission Remower ile dene bide whatsapp facebook ve messengera uyguladım çalışıyor.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
O zaman o uygulamayı kullanmazsın olur biter uygulama gereğinden fazla izin istiyorsa gereksizdir. n11 in camera iziniyle ne işi olurki saçma.. Apk Permission Remower ile dene bide whatsapp facebook ve messengera uyguladım çalışıyor.

İzinleri kaldirinca ne oldu?
Seni takip etmeyi biraktilarmi?

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
Olmuyor calismiyor

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
Tesekkurler

goldmobile

goldmobile