Devamsızlık hakkında bilgisi olan arkdaşlar lutfen yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

chandmr

Üye
    Konu Sahibi
Devamsızlık hakkında bilgisi olan arkdaşlar lutfen yardım !!!
Arkdaşlar 8.sınıfa gidiyorum dvamsızlıgm 39,5 gun kalma varmı lutfen bilgisi olan arkdaşlar yardım etsin...
Gercktn bnm ıcın cok onmlı bı mesele ...

--------------- Ekleme ---------------

dersLerim iyi 7.sınıfa kadar hep taktir tsk aLdm bu yıLda ılk donem tsk aLdm ...

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Devamsızlık sınırı okuldan okula değişen bir durumsa devamsızlık hakkı sizin okulda kaç gün öncelikle bunu bilmek lazım.
Ayrıca anlattığın kadarıyla gayet başarılı bir öğrencisin ve okulun gurur tablosunda yer alacak notlara ve belgelere sahip bir öğrenciyi kolay kolay hiçbir öğretmen bırakmaz.
Ama artık bence yeter,devamsızlık yapmamaya bak.
Yönetim tarafından bu durum için çağrılırsan da onlardan özür dile ve sağlam bir mazaret belirt.
Ya da velilerinin gidip sınıf öğretmenin ya da müdürünle görüşmelerinde fayda var.

zişan temiz

Üye
ben 8.sınıf ögrencisiyim.46 gün devamsızlığım var ama hocalar evi 1 kere aradıLar annemin imza vermesini istediler annem imza verdi daha aramadıLar acaßa ben kaLırmıyım samsun aLparsLan iLköğRetm oKuLunDa okuyorum.....LütFen bi cevaP:):angry::aman2::vur

vedatmahir

Üye
Veli istemediği sürece devamsızlıktan kalmaz ilköğretimde..

doqii1

Üye
7.sııftayım devamsızlığım kaçı geçerse sınıfta kalabilirim yada okuldan atılırım bunu öğrenmek istiyorum? Bilgisi olanlar cevap yazsın!!!!

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ilk ögretimde kalma yok benim orta okul 1 2 3 de toplam 80 i geçik devamsızlıgım vardı geçtim şmdi lise 2 deym

abdullahaytekin

Üye
arkadaşlar ben 8. sınıfa gidiyorum ve 24 gün devamsızlıgım var ve okulumuzun devamsızlık sınırı 20gun sınıfta kalırmıyım yardımm ediinnnnnn

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
İlköğretimde kalma yoktur arkadaşlar kalırsınız derlersede kafaya takmayın. Not ve devamsızlıktan kalma yok.Liselerde kalma var

YasirN

YasirN

Üye
lisemi zanetin orayı :D

01cengiz

01cengiz

Üye
Benim sınıf defterine baktıgımda 17 gün war 2 si raporlu .. e ojyka najtugumda tplam 4 gü war 7.snf ögrencisiyim ayrica ilkookulda kalma diye bisey yok. :)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
20 gün sınırını birkaç gün aşmayla bir şey olmaz. Velinizi görüştürün. Çalışkan ve ıyı bır ogrencıysenız görmezden gelırler korkmayın

Üst Alt