Desire X Sync Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gurkan3407

Üye
    Konu Sahibi
Desire X Sync Sorunu
merhaba arkadaşlar desire x aldım fakat htc sync ile teli pc ye bağlayamadım program telefonu bir türlü görmedi hiçbir takılı htc cihazı bulunamadı diyo. önce driver kurdum daha sonra htc sync programını kurdum fakat bı turlu yapamdım yardımlarınızı beklıyorum​

gurkan3407

Üye
    Konu Sahibi
bişey yazın beyler kimse cozum bilmiyor mu

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Cihazınızdan HTC Sync modunu seçtiniz mi?

gurkan3407

Üye
    Konu Sahibi
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Peki cihazda veri depolarken vs. sorun yaşıyormusunuz? Yani tek sorun HTC Sync ilemi, yoksa diğer USB fonksiyonlarında da sorun varmı?

gurkan3407

Üye
    Konu Sahibi
Peki cihazda veri depolarken vs. sorun yaşıyormusunuz? Yani tek sorun HTC Sync ilemi, yoksa diğer USB fonksiyonlarında da sorun varmı?

yok hocam onlarda sorun yok her türlü işlemi yapabiliyorum srun sync ile baglama kısmında :S

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
yok hocam onlarda sorun yok her türlü işlemi yapabiliyorum srun sync ile baglama kısmında :S
Anladım. Sorununuz biraz garip. Ancak bilgisayardan kaynaklanıyor olabilir.
1.Bağlantıyı başka USB portlarından yapmayı deneyin.
2.Ayarları sıfırlayıp bağlamayı deneyin.
3.Başka bir bilgisayarda bağlantı yapmayı deneyin.

Dediğim gibi, sorun eksik birşeylerin olması gibi.

gurkan3407

Üye
    Konu Sahibi
aynen hocam sorun pc den kaynaklıymıs fakat programdan htc sync uyumlu değilmiş bi kac gün önce yeni program gelmiş telefonu takınca kedisi yukleme lınkını falan attı .:) veya o tarz bıısıler :)
ama hallettim sorunu teşekkürler herkesse :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
aynen hocam sorun pc den kaynaklıymıs fakat programdan htc sync uyumlu değilmiş bi kac gün önce yeni program gelmiş telefonu takınca kedisi yukleme lınkını falan attı .:) veya o tarz bıısıler :)
ama hallettim sorunu teşekkürler herkesse :)
Rica ederiz, iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt