Desire-HD-Orjinal-Recovery

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mojjo

Üye
    Konu Sahibi
Desire-HD-Orjinal-Recovery
merhaba cok forum gezdım cok arastırdım son burası kaldı dıyebılırım derdıme care nedebır cevap alamadım arkadaslar benım derdım
baslıktada belırttıgım gıbı DHD orj rom cıhazım yenı 6-7 aylık makıne root sewdasına kapıldım ve cıhazımı root edıp rom dunyasında sorf yapıyorum:D
ama bılmedıgım bırazda heyecandan orj rom yedegını almadım:S acemılıkten ben orj rom arıyorum nette buldum offıcal dıyorlar sanırım kurdum
ıcınde tr secenegı yok bunuda marketten morelocale pro halllettım oldu yanlız yıne boyle dolasırken nette bır makalede okudum bu kurulan offıcal
yada ruu mu neyse romlar kurulduktan sonra teknık servıse goturuldugunde 2 gun sonra kullanıcı hatası deyıp cıhazın tamırı ıcın yuzlerce lıra talep edebılırlermıs
exstradan bır takım bırseyler yapılması gerekıyormus yanı bu htc resmı yayınladıgı rom yeterlı olmuyormus bu konuda bılgı verırmısınız veya orj rm varsa paylasırmısınz
cıhaz DHD son guncellemeler yapıldıgın da 2.3.3 2.36 versıyondaydı yada root edıp sonra offıcal rom yukleyıp morelocale ıle duzenleyıpde servıse goturup sorun cıkıp cıkmayan
arkadas varsa yazabılırmı.

yıne aynı konu baska bır cozum arıyorum yukardakı yazdıgıma cozum bulunamazsa arkadasım da aynı makıneden aldı DHD root yapmadı ama yapmak ıstıyor yapıp rom atacak
benden yardım ıstıyor:D bende bekle dıyorum once senın orj rom yedegını alalaım bakalım nasıl alacagız dıye bkletıyorum bız bu cıhazdakı orj rom nasıl yedeklerız yıne cıhazın surumu
2.3.3 2.36 bılındıgı uzere rom menager vs proglamlarla yedek alınıyor en azından benım bıldıgım bu eee bu programı yuklemek ıcın de cıhazın root yetkısı olması gerekıyor , root etmek
ıcınde surum 2.36 oldugu ıcın DOWNGRADE yapıp 1.32 dusurmek lazım bunları yaptımmı zaten orj rom bozulmus olmuyormu bozuldummu nasıl kullanacagız orj rom ılerde servız geregı
duydugumuz da 2 gun sonra cıhaz kullanıcı hatası demıyeceklermı. sımdı arkadaslar cıhazın rooot etmeden herhalde bu ıs olmayacak sanırım hadı onu hallettık barı 1.32 dusurmeden alacak
bır yedek programı veyagı baska bır yol yokmu yaw ınanın yaklasık 1 aydır arastırıyorum buraya bır yazayım dedım ıyı calısmalar saygılar....

mojjo

Üye
    Konu Sahibi
bu forum'dan da bır cacık olmaz:D kolay gelsın sıze ıyı calısmalar

skoyun

Üye
kardeş samimiyetle söylüyorum bende aynı sizin gibi hiç düşünmeden rootladım cihazımın ses artırma sonradan ses kısma tuşları bozuldu 2.36 ingilizce orjuinal rom yükledim morelocale ilede türkçeye çevirip garantiye yolladım yaptılar üstelik yazılım güncelleme yaptık dediler orjuinal türkçe romuda yüklediler sevinçten dört köşeyim bilgilerinize arzederim.

----------Eklendi @ 11:04:15 ---------- Yazıldı @ 11:02:00 ----------

şimdi tekrar root yapacağım ama nasıl yedek alınır root etmeden önce onu bilmiyorum yardımcı olacak varsa yedeği paylaşırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...