Derin Futbol...


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

 

jöly

Üye
kıyafetler programa ve konulara uygun....
 
Salihyet

Salihyet

Üye
Fazla derin
 

cemux

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 14 2005, 10&#58;44 PM) [post=227665]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Fazla derin
[/b][/quote]
kesinlikle katılıyorum&#33;&#33;&#33;
 
cllgr

cllgr

Üye
gerçekden derin olmasına derinde futbol neresinde.hımmm orada yazıyormuş futbol
 
FrontmaN

FrontmaN

Üye
Bu program reytingleri alt üst ediyordur.
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Keyif tamtak&#305;r adamlarda. Ee bi de derinlik girince olay&#305;n içine daha da keyifleniyorlar.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt