Faturasız / Faturalı Dergilik Kullan Kazan

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
DERGİLİK Müdavimleri kullandıkça kazanıyor! Dergilik'te podcast ve makale dinle, makale oku: Mayıs'ta 1 GB, Haziran'da 2GB kazan!
Mayıs ayında 10 makale oku, 10 makale dinle ve 10 podcast dinlersen 6 saatlik 1 GB kazanırsın. Katılım Mayıs ayı için 300.000 fayda ile sınırlıdır.Haziran ayında 20 makale oku, 20 makale dinle, 20 podcast dinlersen 6 saatlik 2 GB kazanırsın. Katılım Haziran ayı için 300.000 fayda ile sınırlıdır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt