Deprem mi oldu ? Hayır , HaYaLLeRiM YıQıLDı

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Deprem mi oldu ? Hayır , HaYaLLeRiM YıQıLDı
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Bundan yaklaşık 2-3 ay önce para biriktiriyordum. 1600 lira kadar param vardı. Amacım yeni bir cep telefonu almaktı. Telefon alınca uzun süre kullandığım için yüksek bir model telefon almayı düşünüyordum. Kafamda da iPhone 6 Plus vardı. Bir yerden de para geleceği için kredi çekip hemen almayı düşündüm. Mağaza gittik ancak Plus kalmamış , sadece iPhone 6 vardı. O gün o telefonu alamadım ve biliyordum ki bundan sonra da alamayacağım. Sonra bütçeyi biraz daha aşağı çekip Z2 almaya karar verdim. Baktım ki Z2'de bir sürü kronik problemler çıkıyor. Biraz beklemeyi düşündüm. Tabi bu süre zarfı içinde bi miktar param gitti. Neyse tam alacak durumdaydım ki okulun servis parasıydı , harç parasıydı , yemekhane vs. param 400 lira kaldı. Hâlâ da 5800 kullanıyorum. Artık o kadar düştüm ki telefon almaktan vazgeçtim. Biliyordum ki o gün o telefonu alamazsam paranın sağa sola gideceğini. Yine 5800'a mecbur kaldım. Telefonla abi kardeş olduk. Bir şekilde de olsa hep benimle kaldı. Bazı şeyleri hatta çoğu şeyi yapamıyorum ama sağlık olsun. Şuan 500 liram kaldı. Biriktirsem yine yaparım o parayı ama artık gereksiz geliyor. Bir gencin hayalleri işte böyle yalan oldu ;)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve oguzxw

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Bir zamanlar 5800 almak için de belki çaba sarfetmiştin. Yani sonuçta bir telefonun var, zorunlu ihtiyaçların için harcamışsın, bu daha yerinde olmuş. Ben hala Nokia N70 kullanıyorum. Zaten en sık telefon değiştiren ülkelerden biriyiz, mevcut durumun dünyanın sonu değil. ne zaman uygun olursan o zaman daha iyisini alırsın.

• Beğen
Tepkiler: oguzxw ve Furkan Emekli
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Alsam yine alırım ama saçma geliyor artık :D

xapex

Üye
Demekki neymiş;
telefon zaruri ihtiyaç değil lüx müş. Ayran - At atasözü geldi aklıma...

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Tamamını okumadım ama kötü olmuş

• Beğen
zombaka

zombaka

Üye
Hala n73 kullanıyorum

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
en az 100 kere başıma gelen şey.. Tam para biriktiriyorum, sonra saçma sapan harcamalar çıkıyor ve tüm para uçuyor. Ben o parayı biriktirmeden önce neredeydi bu harcama zorunlulukları ???
Sonuç iPhone 5 ile takılıyoruz işte.. Yazık değil mi bana ? O kadar para biriktir, millet pluslarla, note 4 lerle dolaşsın sen 5 ile takıl. Hayat çok acımasız

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli ve Serhan
Serhan

Serhan

Üye
en az 100 kere başıma gelen şey.. Tam para biriktiriyorum, sonra saçma sapan harcamalar çıkıyor ve tüm para uçuyor. Ben o parayı biriktirmeden önce neredeydi bu harcama zorunlulukları ???
Sonuç iPhone 5 ile takılıyoruz işte.. Yazık değil mi bana ? O kadar para biriktir, millet pluslarla, note 4 lerle dolaşsın sen 5 ile takıl. Hayat çok acımasız
Doğru :D

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Seninki yine iyi. Bu yaptığın şeye benzedi ; Porsche'den selamlar.

Enes

Enes

Üye
telefon alcam dedim taksit kalktı.
sonra bir daha niyetlendim dolar uçtu.
bi boy abdestine gideyim dur.

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Güya HTC nin müdürü :D