Demirören söz aldı, ronaldo geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
delrico

delrico

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Demirören söz aldı, ronaldo geliyor!

Dünyaca ünlü Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo´nun Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören´le kurduğu bağlar gün geçtikçe daha da kuvvetleniyor.

Siyah-beyazlı kulübe yakın kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Demirören´in Ronaldo ile iş icabı sık sık görüştüğü ve Portekizli oyuncudan yine gündemi alt üst edecek bir söz aldığı öğrenildi.

Başkan Demirören´in geçtiğimiz günlerde daha önce Türkiye´ye bir açılış için getirdiği Ronaldo ile telefonda konuştuğu ve Portekizli dünya starına "Seni en yakın zamanda yeniden Türkiye´de görmek istiyoruz. Türk futbolseverler seni çok seviyor. İnönü´de bir maçımıza gelirsen bizi çok mutlu edersin" dediği ve Ronaldo´nun Demirören´e "Bundan ben de zevk duyarım. Programıma uyduğu bir zaman gelip maç izlemeyi ben de çok isterim. Quaresma zaten çok yakın arkadaşım. Ona bir maçta tribünden destek vermeyi isterim. Zaten ülkenizi de çok beğenmiştim" dediği öğrenildi.

Bakalım Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Ronaldo´yu yeniden ülkemize getirmeyi başarabilecek mi?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
anca öyle gelir zaten gezmeye :hmmm

haltie

haltie

Üye
futbol oynamak için gelirse zaten kafasızdır...

• Beğen
Tepkiler: delrico
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
gelmez ya

Kingmortall

Kingmortall

Üye
futbol oynamak için gelirse zaten kafasızdır...

bunun oynamaya gelmesi için beşiktaşın şampıyonlar ligi şampıyonu olması lazım parasını ödemek için 2 3 kez olursa gelir :naughty:

greenmile

greenmile

Üye
gezmeye gelecek adam söz alıyormuş yıldırım demirören,bundan gururlanırsanız şimdi

haltie

haltie

Üye
ama sözü var 35e doğru gelir:ehegerçi o yaşta gelsede oynar bu adam.:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt