Del Bosque: "Atletico, Real'i yenebilir"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Del Bosque: "Atletico, Real'i yenebilir"
İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü VicenteDelBosque, 1 Aralık'da oynanacak RealMadrid - AtleticoMadrid maçından Diego Simeone'nin öğrencilerinin galip çıkabileceğini belirtti.

Del Bosque, La Liga'da Real Madrid'in 5 puan önünde yer alan Atletico Madrid için "Tam anlamıyla takım gibi oynuyorlar ve bu sene Bernabeu'da Real Madrid'i yenebileceklerini düşünüyorum. Lige renk katıyorlar. Bu sezon öncesine kadar sadece Barcelona ve Real Madrid vardı ama artık onlar da yarışın içerisinde." diyerek Atletico Madrid'in bu sezon kesinlikle küçümsenmemesi gerektiğini dile getirdi.

Bir dönem Real Madrid'i de çalıştıran Del Bosque, "Sadece Avrupa'da kazandıkları kupalar dolayısıyla değil, son yıllarda ligde gösterdikleri performanstan dolayı da son derece başarılılar. Bu form durumunu sonuna kadar sürdürebilirler mi bilemiyorum ama şu an çok üst düzey bir takım oldukları gerçek." sözleriyle de Atletico Madrid'in geldiği nokta sebebiyle kesinlikle saygıyı hak ettiğini ifade etti.

Luis Aragones'inardından göreve gelen Del Bosque, 2008'den bu yana İspanya Milli Takımı'nın başında.

Black-killing

Black-killing

Üye
Ben pek inanmıyorum ama iyi oynayan kimse o kazansın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...