değişimden gelen telefonum güncelleme görmüyor

• 8 Ekim 2012
  • 1139 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar c7 anna telefonumun product kodu nawfirmde çıkmıyor ve güncellemeyi de görmüyor annada kaldım ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

Yazan: ordoseclorum
  2. her hangi birini at çalışır

3. Navifirmden belle refresh i türkçesini indir phoenix ile flashla forumde gerekli tüm bilgiler var...

4. dostum büyük ihtimalle telefonun yurt dışı çıkışlı bi anakarta sahip olduğu için nokia suite de annaya ait güncellemeleri görebilirsin fakat belle yazılımını yeniden yükle veya belle güncellemesini göremezsin. ancak navifrimden belle yazılımını yükler ve sonra nokia suite den kontrol edersen büyük ölçekte yeni güncellemeleri görebilirsin benm telefonum c6-01 anakart değişti güncel yazılımı navi den güncellemeleri nokia suitten veya telden yüklüyorum

5. anakart degiştigi için güncelleme görünmez

6. ana kart değişti evet güncellemeleri görmüyor . navfirmden türkçe belle ile dead flash atsam olurmu acaba

7. dead atmana gerek yok normal flashlayabilirsin

8. çok tesekkür ederim yani türkçe product kodlu bir belle refresh indirsem flaşlasam olurmu yoksa sırayımı takip etmem gerekli annadan önce belle sonra belle refresh olarak ?

9. direkt olarak 111.40.1511 i yükle

10. anna'ya gerek yok direk belle refreshi yükleyebilirsin

11. benim 5230unda anakartı değişmişti güncellemelei görmüyordu product codesi farklıydı tekarar gönderdim türkiye product code ve arkasında etiketi düzelterek yolmıştılar artık güncellemeler gözüküyordu .

12. evet ama bunun için serviste ne kadar bekleyecek bilmiyorum telefonsuz kalmak da istemiyorum şimdi telefonum c7 anna . Turkey product kodlu bi belle refresh indiriyorurum onunla normal flaş atıyorum tüm yapacağım işlem bu değil mi

13. Evet dediğin şekilde olacak, normal ve ya dead atabilirsin sorun olmaz :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 10:47