Değer Ulaş Turan - Kendinden Geçiyor

• 17 Nisan 2011
  • 331 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kendinden Geçiyor
    Biraz geç oldu ama oldu işte bir yanlışlık. Başarıyorum başarısızlığı. Kesin yenilgilerle galip geliyorum ben .

Bence hayattan daha kötü davranmadı hiç bir sevdiğim bana. Ve ben hayat kadardım küçükken ama Şimdi hayat ki< Resmi açmak için tıklayın >
    kendime bile yetiremediğim şarkılarım kadar oldu .

Özlüyorum artık içimde öldürdüklerimi .Yalnızlık mı ıssız olan; yoksa sessizlik mi bu gecede bana kalan . Işıkları hala yanmakta sokak lambalarının .
    Ve biz *gerçeğin beceriksiz avcıları* yağmurlarımı kovalıyoruz; Islanmaklık kalıyor galiba içimizde .

Ben de varım diyor ıslanan küçük bir kedi yavrusu ağlamıyor bile acısından ağlayamıyor. Alıyorum tutamıyorum korkuyor belli< Resmi açmak için tıklayın >
    korkuyor hayat kadar benden ;Ve ben de ağlayamadığımı düşünüp ağlıyorum kediye ve kendime sarılıp.

Özlüyorum çocukların o kendini bilmez yaramazlıklarını ;Ve kendini bilmiyor artık aynadaki suretim. Hayalim kalıyor sevgilimin gözlerinde .Cesedimle birlikte gömleğim kalıyor kaldırımların ıslaklığında.

Seviyorum !Ben artık seviyorum bu ayrılıkları ve yalnızlık şarkılarında beraber söylediğimiz nakaratları . Özledim seni kır çiçeklerinin baharı özlediğini anımsar gibi.

Sevgilim bu kendimde olmayışımdı ve artık gelmeden kendim kendime < Resmi açmak için tıklayın >
    veda etmeliyim gerçek hayallere .Bu burada bitmiyor sadece hasretini vuruyor tüm buhranıyla; tütüyor< Resmi açmak için tıklayın >
    dağın doruğundaki bir bulut gibi.

Ne kadar zirve yaparsan o kadar yaklaşırsın o acıya ..ve ben. ve sen durduramıyor o tırmanıştan kimse....ve kimsesizliğim....ve sensizliğim ..sadece sayıklıyorum ...sayıkladığım kadarım şimdi gözünde.

Eğer kalacaksam eğer gözlerinin derinlerinde küçüleceğim kadar zaten çimlenmişim ;bakarsın tohum tutar ayrılıklar da ..Bakarsın filizlenir bahar gelesiye ..Bakarsın hiç belli olmaz ..sevdiğim ...
    Şimdi yalnızlığım beni bekliyordur. Gitmem gerek ;ne dersin belki duyarda ayrımsarsın;Ve unuttuğun ayrılışındaki ayrılık ayracını sende ..

Bekliyordum bekliyor olacağım sevgiyle ve sevgimle kal derdim ama hayat bu < Resmi açmak için tıklayın >
    bakarsın dönüşü olmaz artık ayraçları yırtılır bu ayrılıkların ve ben de göçer giderim yüreğinden .Ayrımsama o zaman hiç kimseyi
    Değer Ulaş Turan ​

Yazan: CoDeYs
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 23:14